Artykuły do tagu: Aleje

Zmiany w ruchu przy A1 (AKTUALIZACJA)
W poniedziałek po południu drogowcy zmienili organizację ruchu na zjeździe z tymczasowego ronda na A1 w stronę Bełchatowa. Także wjazd od strony Bełchatowa na autostradę przebiega już inaczej.
Kolizja w Al. Sikorskiego w Piotrkowie
Zderzyły się dwa samochody - osobowy i dostawczy. Do zdarzenia doszło w piątek (08.05) po południu w Alejach Sikorskiego na wysokości marketu Aldi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Dwoma pasami w stronę ronda Solidarności
Na kolejnym piotrkowskim skrzyżowaniu zmieniła się organizacja ruchu. Chodzi o zbieg Al. Armii Krajowej z ul. Wojska Polskiego. Od teraz, jadąc Alejami, można z dwóch pasów jechać prosto w stronę ronda Solidarności.
Piotrków: 13-latek potrącony na pasach
Kolejne potrącenie tego samego dnia. Tym razem starszy mężczyzna potrącił 13-latka.
01.09.2011 09:30
Piotrkowskie aleje
W Piotrkowie Trybunalskim mamy 5 ulic, w nazwie których występuje słowo aleja bądź aleje. Niestety, mieszkańcy miasta mogą nie wiedzieć, jak się naprawdę nazywają te ulice, skoro nawet Urząd Miasta tego nie ogarnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat