Artykuły do tagu: Alarm

Tomaszów. Zatrzymany sprawca fałszywego alarmu
Tomaszowscy policjanci zatrzymali sprawcę fałszywego alarmu bombowego. Ze zgłoszenia telefonicznego wynikało, że ładunek wybuchowy został podłożony w jednym z tomaszowskich zakładów mięsnych. Jak się okazało mężczyzna był tam zatrudniony. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.
Dzisiaj o 10.05 dyżurny piotrkowskiej komendy policji został powiadomiony o podłożeniu ładunku wybuchowego.
Aż 14 fałszywych alarmów odebrała od początku roku Straż Pożarna w Piotrkowie.
Powodem decyzji jest zmniejszenie poziomu wód na Pilicy i Luciąży - wyjaśnia Jan Andrzejczyk - zastępca burmistrza. Teraz władze gminy przygotowują się do rozmów z RZGW i rodziną państwa Misztelów, których posesja jest notorycznie zalewana.
Fałszywy alarm bombowy - sprawca zatrzymany
Po godzinie czwartej rano oficer dyżurny piotrkowskiej policji otrzymał telefon od mężczyzny z informacją o podłożeniu bomby w jednym z domów pomocy społecznej na terenie województwa łódzkiego - mówi asp. sztab. Małgorzata Mastalerz z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.
Piotrków: Alarm bombowy w sąsiedztwie sądu
Dzisiejsze wydanie wyroku w sprawie seksafery było zagrożone. Z budynku piotrkowskiego sądu ewakuowano ludzi. Straż Pożarna otrzymała informację, że w jednym okolicznych budynków została podłożona bomba.
Piotrków: Bombowy alarm na Szkolnej
Zablokowane ulice, pracownicy policji i jednego z budynków Urzędu Miasta marzną przed swoim miejscem pracy. Z jakiego powodu?
Piotrków: Pożar w galerii Focus Mall
Pożar w galerii Focus Mall - taką informację tuż przed 11:00 usłyszeli klienci galerii.
Policja ewakuowała wczoraj klientów i pracowników supermarketu Kaufland w Tomaszowie Maz., po tym jak otrzymała informację o podłożeniu bomby w jednym z marketów tej sieci na terenie całego kraju. Około godz. 18 sklep zamknięto i ewakuowano wszystkich ludzi.
Piotrków: Ewakuacja budynku Sądu Okręgowego
Kilkaset osób ewakuowanych, wstrzymany ruch w centrum miasta. Alarm bombowy przerwał dziś pracę piotrkowskiego Sądu Okręgowego na około 2,5 godziny. Policja sprawdziła gmach przy ul. Słowackiego 5, gdzie na szczęście żadnej bomby nie było. Alarm okazał się fałszywy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat