Artykuły do tagu: Alarm

Głupi żart postawił na nogi wszystkie służby
Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, karetka pogotowia, policyjny radiowóz i trzy zastępy straży pożarnej wyruszyły kilka dni temu do wypadku, w którym miały ucierpieć trzy osoby - w tym dziecko.
Alarm w Piotrkowie - zawyły syreny
Szef Obrony Cywilnej Województwa – Wojewody Łódzkiego ogłosił próbny alarm systemu ostrzegania i alarmowania na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
W czwartek (1 sierpnia) o godzinie 17.00 włączone zostaną miejskie syreny alarmowe. Związane jest to z uczczeniem 69. rocznicy Powstania Warszawskiego. W tym czasie przeprowadzony będzie także test syren alarmowych.
Pogarsza się sytuacja powodziowa w regionie
Pozalewane gospodarstwa, ewakuacja ludzi i zwierząt w gminie Aleksandrów. Tak wygląda sytuacja po wczorajszych nawałnicach.
Stan alarmowy na Luciąży
Rzeka Luciąża w gminie Sulejów przekroczyła stan alarmowy. Poziom wody od wczoraj nieco opadł, ale nadal przekracza normy. Na Pilicy poziom wody wzrasta.
Tomaszów. Zatrzymany sprawca fałszywego alarmu
Tomaszowscy policjanci zatrzymali sprawcę fałszywego alarmu bombowego. Ze zgłoszenia telefonicznego wynikało, że ładunek wybuchowy został podłożony w jednym z tomaszowskich zakładów mięsnych. Jak się okazało mężczyzna był tam zatrudniony. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.
Dzisiaj o 10.05 dyżurny piotrkowskiej komendy policji został powiadomiony o podłożeniu ładunku wybuchowego.
Aż 14 fałszywych alarmów odebrała od początku roku Straż Pożarna w Piotrkowie.
Powodem decyzji jest zmniejszenie poziomu wód na Pilicy i Luciąży - wyjaśnia Jan Andrzejczyk - zastępca burmistrza. Teraz władze gminy przygotowują się do rozmów z RZGW i rodziną państwa Misztelów, których posesja jest notorycznie zalewana.
Fałszywy alarm bombowy - sprawca zatrzymany
Po godzinie czwartej rano oficer dyżurny piotrkowskiej policji otrzymał telefon od mężczyzny z informacją o podłożeniu bomby w jednym z domów pomocy społecznej na terenie województwa łódzkiego - mówi asp. sztab. Małgorzata Mastalerz z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat