Artykuły do tagu: Alarm

Dlaczego wieczorem w Piotrkowie zawyły syreny?
W czwartek wieczorem kilka minut po godz. 20 we wschodniej części Piotrkowa słychać było syreny alarmowe.

fot. Jarek Krak
Zawyją syreny. Proszę zachować spokój!
W najbliższy czwartek (19 lutego) na terenie całego województwa łódzkiego przeprowadzony zostanie trening systemu wykrywania i alarmowania.
Czy wiesz, do czego służy 112?
W związku z Europejskim Dniem Numeru Alarmowego 112, który obchodzimy 11 lutego, Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Krwinka, Społeczna Akademia przy SHDK Krwinka oraz Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego zapraszają mieszkańców Piotrkowa (i nie tylko) na prelekcję dotyczącą udzielania pierwszej pomocy i znajomości posługiwania się numerem alarmowym 112.
Oddadzą hołd powstańcom warszawskim
W piątek, 1 sierpnia, o godzinie „W”, czyli punktualnie o 17.00, w Piotrkowie Trybunalskim rozlegnie się dźwięk syren alarmowych.
W piątek (1 sierpnia) o godzinie 17.00 w celu uczczenia 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na terenie Piotrkowa zostaną uruchomione syreny alarmowe w ramach treningu.
Około 3 minut trwała ewakuacja pożarowa uczniów Szkoły Podstawowej nr 16 w Piotrkowie. Później uczniowie wszystkich klas zebrali się na boisku szkolnym. Na szczęście to były tylko ćwiczenia.
Alarm bombowy w Sulejowie
Za głupi żart odpowie przed sądem. Mowa o 15-latku z Sulejowa, który kilka dni temu zawiadomił policję o podłożeniu bomby.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta informuje, iż w związku z modernizacją systemu alarmowego Stref Obrony Cywilnej Województwa ogłosił próbny alarm systemu ostrzegania i alarmowania na terenie całego województwa łódzkiego.
Głupi żart postawił na nogi wszystkie służby
Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, karetka pogotowia, policyjny radiowóz i trzy zastępy straży pożarnej wyruszyły kilka dni temu do wypadku, w którym miały ucierpieć trzy osoby - w tym dziecko.
Alarm w Piotrkowie - zawyły syreny
Szef Obrony Cywilnej Województwa – Wojewody Łódzkiego ogłosił próbny alarm systemu ostrzegania i alarmowania na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat