Artykuły do tagu: Alarm

Powiedziała policji, że porwał ją chłopak
Powiadomiła policję, że jej partner ją porwał. Chciała zrobić mu na złość. Policja wszczęła poszukiwania 21-letniej kobiety.
Alarm bombowy w całym województwie
W związku z alarmem bombowym ewakuowano tomaszowskie urzędy i instytucje. Anonimowe zgłoszenie trafiło m.in. do Sądu, Urzędu Gminy i Starostwa. Kilkadziesiąt osób ewakuowano. Na miejscu pracują pirotechnicy.
Żartowniś odpowie za wywołanie alarmu bombowego
Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzewanego o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. Grozi mu do 8 lat więzienia.
Na szczęście nie doszło do tragedii
Policjanci, ratownicy medyczni i strażacy zjawili się w środę około południa pod jedną z kamienic przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie.
10 kwietnia w Piotrkowie zawyją syreny
W najbliższą niedzielę przypada 6. rocznica katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. Tego dnia o godz. 8.41 na terenie miasta zawyją syreny.
27.02.2016 08:28
Alarm w województwie
Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau zarządził przeprowadzenie w poniedziałek 29 lutego na terenie Łódzkiego trening systemu alarmowania. Alarm będzie można usłyszeć prawdopodobnie również w Piotrkowie.
Wywołał alarm bombowy, bo jego dziecko nie przygotowało się do lekcji
Dziecko nie było przygotowane do lekcji, troskliwy tatuś zadzwonił więc do sekretariatu szkoły z informacją, że w placówce jest bomba. Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu w zespole szkół w Gorzkowicach.
Powiedział, że podłożył bombę w budynku dyskoteki
Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna twierdząc, że w budynku jednej z dyskotek na terenie powiatu piotrkowskiego został podłożony ładunek wybuchowy. Mówił, że w ciągu 10 minut od zgłoszenia wysadzi w powietrze budynek w pobliskiej miejscowości.
Ewakuacja szkoły w Gorzkowicach
Na szczęście okazało się, że był to fałszywy alarm. Rodzice uczniów, którzy są zalogowani w systemie ostrzegania SMS-owego natychmiast zostali poinformowani o tym, że ich dzieci są bezpieczne. Ewakuowanych zostało ok. 1000 uczniów.
09.05.2015 12:49
Mogą zawyć syreny
We wtorek 12 maja (termin zapasowy 13 maja) w godzinach 6.00 - 19.00 na terenie całego województwa łódzkiego Szef Obrony Cywilnej Województwa Łódzkiego ogłosił krajowe ćwiczenia pod kryptonimem RENEGAD - KAPER 15/l.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat