Artykuły do tagu: Alarm

Kolejne alarmy bombowe przed maturami, tym razem w aż kilkunastu szkołach
Rano policjanci pojawili się przed kilkoma szkołami ponadgimnazjalnymi w Piotrkowie Trybunalskim, radiowozy zaparkowały m.in. przed IV LO przy ulicy Broniewskiego i ponownie przed ZSP nr 6 przy Krakowskim Przedmieściu, a także przed ZSP 1 (TPS) oraz ZSP nr 5 (Ekonomik). Jak udało nam się ustalić ma to związek z alarmami bombowymi. Podobnie było w środę.
Klienci marketu Kaufland ewakuowani
Alarm bombowy ogłoszono w środę wieczorem w markecie przy Wojska Polskiego w Piotrkowie. Administracja obiektu postanowiła ewakuować klientów. Co się wydarzyło?
Bomba w blokach przy Wierzejskiej? Głupi żart postawił na nogi policjantów i strażaków
Mail, który dotarł w sobotę wieczorem do piotrkowskiej komendy policji postawił na nogi służby mundurowe w mieście. Anonimowo osoba poinformowała policjantów, że w blokach przy ul. Wierzejskiej w Piotrkowie podłożony jest ładunek wybuchowy.
Powiedział policji, że podłożył bombę
W ciągu 3 godzin policja ustaliła i zatrzymała mężczyznę podejrzanego o fałszywe zawiadomienie o podłożeniu bomby. 41-letni radomszczanin odpowie przed sądem.
06.06.2017 06:03
Zawyją syreny
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony w Piotrkowie informuje, że 6 czerwca w godz. 9.00 – 18.00 oraz 7 czerwca w godz. 9.00 - 14.00 na terenie województwa łódzkiego ogłoszono krajowe ćwiczenia „RENEGADE/ASREX 17/I”.
Alarm przeciwpowodziowy w gminach Sulejów i Aleksandrów
Jak informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, alarm przeciwpowodziowy został ogłoszony w dwóch gminach naszego powiatu.
Stan alarmu powodziowego w gminie Sulejów
Intensywne opady deszczu spowodowały podniesienie poziom rzek Luciąży i Pilicy. W związku z tym w piątek odbyło się posiedzenie sztabu kryzysowego.
Trzy wozy strażackie do jednego garnka
Z interwencją do pożaru ruszyły trzy wozy strażackie na ulicę Słowackiego. Zadymienie zauważono bowiem w wieżowcu przy McDonald's.
30-latka dla żartu wywołała alarm bombowy
Kryminalni z Opoczna zatrzymali kobietę, która wywołała fałszywy alarm bombowy. 30-latka zadzwoniła do dyżurnego policji i odtworzyła dostępne w internecie nagranie dźwiękowe z informacją o ładunku wybuchowym podłożonym w mieszkaniu nieznanej osoby. Szybko okazało się, że alarm był fałszywy.
Rok więzienia za fałszywy alarm bombowy
Na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz pokrycie kosztów akcji ratunkowej skazał piotrkowski Sąd Rejonowy mieszkańca gminy Gorzkowice, który w listopadzie zeszłego roku zaalarmował szkołę, że w budynku jest bomba. Wyrok nie jest prawomocny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat