Artykuły do tagu: Aktorka

Piotrkowianka na
Korona Królów, Botoks, Krew Boga, to tylko część wielkich produkcji filmowych, w których zagrała piotrkowianka, Maja Wachowska. 28-latka swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła już w szkole średniej, kiedy to zapisała się na zajęcia do Miejskiego Ośrodka Kultury. Po wyjeździe z trybunalskiego grodu udała się na studia aktorskie we Wrocławiu na wydziale dramatycznym ze specjalizacją taneczno-ruchową. Jak po studiach rozwinęła się jej kariera? O tym i o innych ciekawostkach z aktorskiego świata rozmawialiśmy z Mają Wachowską.
Podwieczorek z Solejukową
Kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą!” odbędzie się na dziedzińcu Centrum idei Ku Demokracji we wtorek 28 sierpnia o godz. 19.00. Tym razem gościem będzie aktorka (do tego świetnie śpiewająca) Katarzyna Żak.
Magdalena Zawadzka spotkała się z piotrkowianami
Słynna Baśka z "Pana Wołodyjowskiego", Kasia z "Pieczonych gołąbków", Ksawunia z "Nocy i dni", czyli Magdalena Zawadzka odwiedziła Piotrków. Znana aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna spotkała się z mieszkańcami miasta w ramach cyklu "Podwieczorek z gwiazdą".
Podwieczorek z Magdaleną Zawadzką
Kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą” odbędzie się na dziedzińcu Centrum idei Ku demokracji w środę 20 czerwca o godz. 19.00. W roli gwiazdy wystąpi znana aktora filmowa, telewizyjna i teatralna Magdalena Zawadzka.
Spotkanie z Katarzyną Skrzynecką
Po raz kolejny Centrum idei „Ku Demokracji”zaprasza na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W środę 7 czerwca 2017 r. o godz. 19.00 na dziedzińcu CiKD będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej.
Spotkaj się z Joanną Moro
Zapraszamy na spotkanie z Joanną Moro, które odbędzie się 27 października o godz. 17.30 w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Jerozolimskiej 29.
Adrianna Biedrzyńska na spotkaniu z piotrkowską publicznością
Adrianna Biedrzyńska, aktorka teatralna i filmowa, znana między innymi z "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego i "Lepiej być piękną i bogatą" Filipa Bajona gościła w miniony piątek, 20 maja, w Piotrkowie. Aktorka spotkała się z piotrkowską publicznością w Centrum Idei Ku Demokracji w ramach "Podwieczorku z gwiazdą". Rozmowy z aktorką, między innymi o jej dzieciństwie, latach spędzonych w Łódzkiej Filmówce i trudach zawodu aktora uzupełnił mini recital w jej wykonaniu
Centrum zaprasza na spotkanie z Adrianną Biedrzyńską
Centrum Idei Ku Demokracji w Piotrkowie rozpoczyna cykl spotkań pod tytułem „Podwieczorek z gwiazdą”.
Spotkanie autorskie z Anną Milewską
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Milewską-Zawadą, które odbędzie się 9 września o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29.
Piotrków dwukrotnie gościł Modrzejewską
Z okazji międzynarodowego Dnia Teatru piszemy o wizytach w Piotrkowie jednej z najsłynniejszych polskich aktorek teatralnych, o Helenie Modrzejewskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat