Artykuły do tagu: Akcent

Piotrkowianka napisała biografię Zenka Martyniuka!
Na jego koncerty w powiecie piotrkowskim ściągnęły tłumy. "Przez Twe oczy zielone" czy "Przekorny los" nuci już praktycznie cała Polska, a sam oficjalny kanał jego zespołu na YouTube odnotował już prawie ćwierć miliarda wyświetleń. I choć nie każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że "król jest tylko jeden", nikt nie odmówi Zenkowi Martyniukowi tego, że to prawdziwy fenomen. 5 lipca w salonach Empik ukaże się opowieść biograficzna „Życie to są chwile”, poświęcona gwiazdorowi disco polo. Autorką książki jest piotrkowianka, Martyna Rokita.
Król Zenon zdobył Kasztelanię Rozprza
Takich tłumów chyba najstarszy mieszkaniec gminy jeszcze nie widział. Wszyscy zjechali do Rozprzy, aby posłuchać jego … Zenona Martyniuka. A król nie zawiódł swoich sympatyków i zaśpiewał największe hity.
Wybierasz się na Dni Rozprzy? Sprawdź parkingi!
Już w najbliższy weekend odbędą się XIV Dni Gminy Rozprza. Ze względu na organizację imprezy masowej będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.
Zenek Martyniuk zaśpiewa w Rozprzy
Akcent i Loka to gwiazdy tegorocznych Dni Rozprzy, które odbędą się 24 i 25 czerwca. Tradycyjnie odbędzie się również Turniej Sołectw.
Rozprza świętuje w ten weekend
Początek wakacji można zainaugurować przebojowo. Już 24 i 25 czerwca odbędą się Dni Gminy Rozprza. Na najbliższy weekend organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. To już 14. święto gminy.
Zenek zaśpiewa w Rozprzy!
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.
Król jest tylko jeden! [WYWIAD]
W minioną niedzielę w Woli Krzysztoporskiej wystąpił król disco polo. Zenka Martyniuka i zespół Akcent – chcąc nie chcąc - znają wszyscy Polacy. „Przez twe oczy, twe oczy zielone...” śpiewają nawet ci, którzy disco polo nie znoszą. My zapytaliśmy Zenka nie tylko o to, jak zostaje się królem, ale czy kocha futbol, jak radzi sobie z popularnością i czy zamierza podbić chiński rynek.
19.06.2016 18:08
Zenek, Wola Cię kocha!
Tegoroczne święto gminy mieszkańcy Woli Krzysztoporskiej zapamiętają na długo. W tym roku śpiewał dla nich sam król disco polo.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat