Artykuły do tagu: Agroturystyka

Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne poszukiwane
Które gospodarstwa agroturystyczne w województwie łódzkim cieszą się najlepszą opinią odwiedzających? A które oferują zróżnicowane metody spędzenia wolnego czasu? Odpowiedzi na te pytania szuka Samorząd Województwa Łódzkiego, który ogłosił konkurs "Weekend na wsi".
Złota Grusza może być Twoja!
Urząd Marszałkowski zachęca do udziału w zupełnie nowej odsłonie wojewódzkiego konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne „Złota Grusza”. Poszukiwane są najlepsza gospodarstwa prowadzące agroturystykę w regionie, aby popularyzować wypoczynek na wsi i zwrócić uwagę turystów na taką formę wypoczynku.
Najlepsze agrokurorty i zwycięzcy „Przyjaznej Wsi”
Poznaliśmy laureatów dwóch konkursów, na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne oraz na najbardziej przyjazny projekt zrealizowany przy pomocy środków unijnych. Wśród zwycięzców znalazły się m.in. gminy Rozprza i Wolbórz.
Najlepszą agroturystykę mają w Wolborzu
Aż dwie statuetki powędrowały do gminy Wolbórz podczas III edycji Wojewódzkiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne “Złota Grusza”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat