Artykuły do tagu: Agresja

Zaczepiał przechodniów i groził im nożem
61-letni mężczyzna zaczepiał przechodniów na ul. św. Antoniego w Tomaszowie. Był wobec nich wulgarny i wymachiwał nożem. Awanturował się także z podejmującymi interwencję policjantami. Teraz za znieważenie funkcjonariuszy grozi mu rok pozbawienia wolności.
Kolejny agresywny pacjent. Pijany 45-latek próbował uderzyć ratownika medycznego
Nietrzeźwy i agresywny pacjent znieważył ratownika medycznego. Napastnik szarpał ratownika i próbował uderzyć. 45-latek został zatrzymany. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej ratowników medycznych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Pijany pacjent zaatakował ratowniczkę
Pijany i agresywny pacjent próbował uderzyć ratowniczkę medyczną szklaną butelką. 53-letni agresor został zatrzymany przez policję. Miał ponad 4,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w szpitalu powiatowym w Opocznie.
W bestialski sposób zabił trzy kocięta
39-letni mieszkaniec Bełchatowa odpowie za zabicie trzech kociąt. Mężczyzna rozdeptał je, po czym ich matce zadał trzy ciosy nożem. Dodatkowo 39-latek odpowie też za znieważenie policjantów, którzy zatrzymali go chwilę po tym jak uciekł z miejsca zdarzenia oraz za kierowanie wobec mundurowych gróźb karalnych.
Dzisiaj 17 września, pamiętamy...
17 września 1939 roku sowieci dokonali agresji na Polskę, we wtorek mija 80. rocznica niespodziewanego ataku żołnierzy Armii Czerwonej na nasz kraj. Polscy żołnierze od kilkunastu dni musieli wówczas walczyć z hitlerowskimi najeźdźcami i nie byli w stanie odeprzeć ataków z dwóch stron. Dzisiaj, dokładnie 80 lat po tamtych wydarzeniach nadal pamiętamy o tej zdradzie i poświęceniu broniących ojczyzny Polaków, w związku z tym tradycyjnie złożono kwiaty przed pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza oraz pomnikami "Ofiar Katynia" i "Sybiraków".
Pobili kolegę ze szkoły
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie zatrzymali dwóch 17-latków, którzy pobili swojego 16-letniego znajomego. Wszyscy są uczniami jednej z opoczyńskich szkół średnich.
Pijany oprawca rodziny zatrzymany dzięki interwencji 11-latka
Do dyżurnego radomszczańskiej policji zadzwonił 11-letni chłopiec z Dobryszyc. Powiedział, że jego tata bije mamę. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy z Kamieńska.
Pobił ochroniarza, bo chciał skrócić sobie drogę
30-latek chciał koniecznie skrócić sobie drogę i przejść przez parking pilnowany przez 58-letniego stróża. Gdy usłyszał, że przez teren obiektu nie ma przejścia, stał się agresywny. Zaczął bić pracownika ochrony po głowie i kopać po całym ciele. Do zdarzenia doszło 16 września na jednym z parkingów strzeżonych w centrum miasta.
Międzynarodowa awantura pod Kwadratem?
Według naszych informacji, w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Belzackiej w Piotrkowie doszło do sprzeczki pomiędzy Polakami, Ukraińcami i Hindusami.
Rzucił się z pięściami na maskę BMW, potem zaatakował... listonosza
Dyżurny piotrkowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o człowieku, który wchodząc na jezdnię utrudnia ruch samochodów. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, na ulicy Topolowej zauważyli agresywnie zachowującego się mężczyznę oraz innych uczestników zdarzenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat