Artykuły do tagu: Afera

„Ziobro musi odejść!” Protest przed sądem w Piotrkowie
Kilkadziesiąt osób przyłączyło się w Piotrkowie do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej pod hasłem „Mobilizacja ogólnopolska. Ziobro musi odejść!”
Seksafera w bełchatowskiej podstawówce?
Rodzice chcieli sprawdzić, co dzieje się na zajęciach w szkole, więc umieścili w plecaku dziecka dyktafon. Jak się okazało, urządzenie mogło zarejestrować igraszki miłosne nauczycieli jednej z bełchatowskich podstawówek.
Cztery kredyty i długi do końca życia. [AKTUALIZACJA]
Anna Dwornik z Piotrkowa potrzebowała 18 tys. zł, dla syna. Zamiast jednego kredytu, dziś ma cztery i ok. 130 tysięcy do spłaty. Tak świetnie doradza Biuro Doradztwa Kredytowego z ulicy Toruńskiej w Piotrkowie, którego działalność bada już prokurator. - To gorsze niż Amber Gold - mówią ci, którzy czują się oszukani.
Radna Tera wydała oświadczenie
Afera? Skandal obyczajowy? Na to się zanosi. „Dziennik Łódzki” w piątkowym wydaniu opublikował materiał, z którego wynika, że radna Piotrkowa Monika Tera robi biznes dzięki porno serwisom. Co na to sama zainteresowana?
Szef Amber Gold - Marcin P. już w Piotrkowie
Dokładnie o 12.35 konwój Służby Więziennej przywiózł do Aresztu Śledczego w Piotrkowie Marcina P. - szefa Amber Gold.
Produkty zawierające sól przemysłową nie będą wycofane ze sprzedaży - ogłosił w tym tygodniu sanepid. Z wyników badań wynika, że nie jest ona szkodliwa dla zdrowia. Przypomnijmy. Sól techniczna była kupowana jako spożywcza przez trzy firmy z województw: kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Ponieważ sól nie jest szkodliwa, produkty, które ją zawierają, nie będą wycofane z obrotu. Sól przemysłowa przechowywana jest jednak w niehigienicznych warunkach, dlatego nie może być wykorzystywana w przemyśle spożywczym. Piotrkowskie inspekcje dokonują kontroli, ale wygląda na to, że u nas również wszystko w porządku.
16.02.2012 13:22
Afera autobusowa
W dziejach Piotrkowa można odnaleźć wiele osobliwych i zaskakujących historii. Należy do nich bez wątpienia mająca miejsce na przełomie lat 20. i 30. minionego stulecia afera autobusowa...
Sąd Najwyższy uchylił wyrok dotyczący tzw. seksafery wobec byłego posła Samoobrony Stanisława Łyżwińskiego. Sprawą ponownie zajmie się Sąd Apelacyjny w Łodzi. Ostateczny jest natomiast wyrok wobec byłego posła, dotyczący podżegania do porwania oraz kara ponad roku więzienia.
Region: Basenowa seksafera w Opocznie
W Opocznie wybuchła basenowa seksafera. W internecie pojawił się filmik pary, która uprawia seks na zjeżdżalni.
Stanisław Łyżwiński stara się o warunkowe przedterminowe zwolnienie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat