Artykuły do tagu: Adopcja

Pieski z Wolborza do adopcji
Urząd Miejski w Wolborzu zachęca do odwiedzania strony internetowej schroniska dla zwierząt w Bełchatowie, gdzie mieszkańcy znajdą zdjęcia piesków, które odłowione zostały jako bezpańskie z terenu gminy Wolbórz. Wszystkie pieski ze schroniska mają książeczki zdrowia, są zaczipowane i posiadają szczepienia. Urząd Miejskie zachęca do adopcji.
Gmina Czarnocin: Nie kupuj! Adoptuj!
Ponad 10 bezdomnych psów z terenu gminy Czarnocin przebywa obecnie w schronisku i czeka na nowy dom.
W niedzielę 17 lutego przypada Światowy Dzień Kota
Koty zostały udomowione przez człowieka prawie 10 tysięcy lat temu, ale swojego święta doczekały się dopiero w 1990. Pierwsze obchody odbyły się we Włoszech, natomiast po raz pierwszy w Polsce świętowano 16 lat później. 17 lutego przypada Światowy Dzień Kota.
Rodziny zastępcze świętowały w hali Relax
To z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który w tym roku opatrzono hasłem „Moc, energia i rodzina”. Wszyscy, którzy w piątek 18 maja uczestniczyli w imprezie nie mogli narzekać na brak atrakcji. Do Piotrkowa zawitali bowiem siatkarze PGE Skry Bełchatów oraz tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska.
05.05.2018 18:06
Wakacje coraz bliżej. Ludzie zaczynają wyjeżdżać na urlopy i znów pojawia się pytanie, co zrobić ze swoimi zwierzętami? W okresie letnim niestety nasila się problem porzucania psów, bądź oddawania ich do schroniska. Z tego względu zwierząt tam jest coraz więcej. Każdy kto chce kupić nowego zwierzaka, niech najpierw pomyśli o adopcji.
Becikowe dla psów. Tak Wolbórz zachęca do adopcji
Idzie zima. Pomóżmy naszym czworonogim przyjaciołom. Każdy, kto adoptuje psa ze schroniska otrzyma 1000 zł.
Adoptuj psa! - apelują włodarze gminy Wola Krzysztoporska
Każdy mieszkaniec gminy, który zdecyduje się na taki krok otrzyma dodatek finansowy.
Adoptujesz psa, gmina ci dopłaci
Potrzebujesz przyjaciela? Lubisz zwierzęta? Zaadoptuj bezdomnego psa z terenu gminy Wola Krzysztoporska. Samorząd zrekompensuje ci część kosztów utrzymania w kwocie 800 zł.
Gmina Sulejów zachęca do adopcji
Są pod stałą opieką weterynaryjną, posiadają udokumentowane szczepienia oraz czipy identyfikacyjne, są wysterylizowane - jeśli nie jest ci obojętny los porzuconych zwierząt lub zastanawiasz się nad posiadaniem nowego czworonoga, pomyśl o adopcji.
Wójt zaadoptował suczkę
Marceli Piekarek wójt Moszczenicy daje dobry przykład mieszkańcom gminy. Podczas ostatniej wizyty kontrolnej w schronisku w Wojtyszkach , które opiekuje się psami wyłapanymi na terenie gminy - wójt zaadoptował suczkę. Nazwał ją Sonia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat