Artykuły do tagu: Administracja

W Radomsku zakupy tylko dla wtajemniczonych
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim w jednym z mieszkań na terenie Radomska znaleźli 2,3 kg tytoniu i 860 sztuk papierosów bez znaków akcyzy. Sprzedażą we własnym mieszkaniu zajmowało się małżeństwo, które udostępniało towar tylko stałym klientom.
Podsumowano kontrole skarbowe przeprowadzone w okolicach Centrum Handlowego Ptak
Podsumowano kontrole skarbowe przeprowadzone w okolicach Centrum Handlowego Ptak. Akcja funkcjonariuszy Łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej nie obejmowała jedynie terenów należących do Antoniego Ptaka, sprawdzone zostały wszystkie targowiska w Rzgowie, Tuszynie i Głuchowie. Łączna wartość zatrzymanych towarów to 3,5 mln zł.
Zmiany oferty edukacyjnej na Wydziale Filologiczno-Historycznym piotrkowskiej Filii UJK
Administracja to nowy kierunek studiów pierwszego stopnia, jaki od października będzie oferować Wydział Filologiczno-Historyczny piotrkowskiej Filii UJK. Władze wydziału podjęły również rozmowy z podsekretarzem stanu w MON prof. Wojciechem Fałkowskim o możliwości studiowania na kierunku historia na specjalności „Obrona terytorialna z elementami wojskowości”.
Piotrków awansował w rankingach gmin o najniższych wydatkach bieżących. Oszczędności miasta dostrzega ogólnopolski magazyn samorządowy „Wspólnota”, który prowadzi coroczne analizy wydatków gmin.
01.06.2011 10:21
O nich się mówi(ło)
Przez lata byli na “pierwszej linii frontu”. Spotkania, decyzje, wywiady. Dziś zajmują się innymi rzeczami, traktując Piotrków przede wszystkim jako miejsce zamieszkania.
Zalało TBS. Nie będzie przyjęć interesantów
Z powodu awarii serwerów i zalania pomieszczeń budynku administracji Towarzystwa Budownictwa Społecznego (al. 3 Maja 31) przez około tydzień nie będzie przyjęć interesantów. Wszelkich płatności można dokonywać w kasie, która czynna będzie bez zmian.
30 lat Spółdzielni im. Słowackiego
W jej zasobach mieszka prawie 14 tysięcy osób. W jej budynkach funkcjonują szkoły, sklepy, markety, obiekty sportowe, od niedawna nawet galeria. Dziś w piotrkowskim hotelu Agat Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego obchodziła 30-lecie swojego istnienia.
Administracja w Polsce rośnie, w Piotrkowie spada
Administracja w Polsce rozrasta się, choć miała się redukować. Miało być 20 tysięcy etatów mniej, będzie... 30 tysięcy więcej. To efekt rządowego planu cięć w urzędach. Jak przedstawia się tymczasem struktura urzędnicza w Piotrkowie?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat