Artykuły do tagu: AZP

Niesamowity pokaz na piotrkowskim niebie
W piątek, 12 maja (o 12:00 i 17:00) odbędzie się na lotnisku w Piotrkowie niecodzienny pokaz lotniczej akrobacji. Będzie to organizowany w Polsce po raz pierwszy fotograficzny plener sesyjny w ATZ EPPT realizowany z samolotu Skyvan.
Pobiegli po pasie startowym
Kilkudziesięciu biegaczy z Piotrkowa - ale i nie tylko - przyszło pobiegać na lotnisko Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. W sobotnie przedpołudnie na pasie startowym królowali biegacze, a nie samoloty.
Znowu pobiegną na lotnisku
Już drugi raz Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej zaprasza na lotnisko miłośników biegania. Specjalnie dla nich wyłączony z operacji lotniczych będzie pas startowy.
Na lotnisku trwają przygotowania do wizyty prezydentów
Lotnisko Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej, będzie jednym z najważniejszych miejsc podczas wizyty w Piotrkowie Trybunalskim prezydentów Polski Andrzeja Dudy i Węgier Jánosa Ádera. Wizyta związana jest z obchodzonymi w tym roku Dniami Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. To na piotrkowskim lotnisku właśnie, w sobotę 25 marca. odsłonięty będzie obelisk poświęcony między innymi węgierskiemu skoczkowi spadochronowemu Eugeniuszowi Sziklayowi.
Wyjątkowo pechowo zaczął się ten rok dla rodziny z Marianowa w gm. Wolbórz. Dziesięć minut po północy od fajerwerków zapalił się dach budynku. W sylwestrową noc piotrkowscy strażacy interweniowali 4 razy.
Pilot z Piotrkowa w finale McDonalds
Spośród tysięcy pracowników popularnej sieci fast foodów, piotrkowianin z Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej Dawid Skrzypczyk dostał się do finału rywalizacji pracowników na co dzień realizujących swoją pasję.
Szybowiec
W minioną niedzielę piloci Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej pojawili się na Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI. Szybowiec jaki pokazano podczas festynu, wzbudził ogromne zainteresowanie.
Biegali po pasie startowym
Kilkadziesiąt osób postanowiło w sobotni poranek pobiegać na pasie startowym Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. W ten aktywny sposób biegacze przywitali wiosnę.
14.03.2016 11:37
Bieg po pasie startowym
Bieganie staje się coraz bardziej modne. Na piotrkowskich ulicach nie ma dnia, by nie minąć kogoś, kto biega, czy chociażby maszeruje z kijkami. Na imprezę biegową zaprasza Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej.
Spotkanie z mistrzami świata
Członkowie Szybowcowej Kadry Narodowej Juniorów w grudniu 2015 roku wywalczyli w Australii tytuł wicemistrzów świata. Teraz ci młodzi ludzie Jakub Puławski i Marek Niewiadomy pojawią się w Piotrkowie Trybunalskim, by o swoim sukcesie opowiedzieć mieszkańcom naszego miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat