Artykuły do tagu: ARR

Kolejna pomoc dla przedsiębiorców
Blisko 59 milionów złotych na niskooprocentowane pożyczki dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego przygotowała Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego. Pieniądze są przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw, które zostały dotknięte skutkami epidemii COVID-19.
Piotrkowscy przedsiębiorcy będą mogli korzystać z comiesięcznych konsultacji
Piotrków Trybunalski będzie jeszcze ściślej współpracował z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego. W poniedziałkowe przedpołudnie w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Piotrkowie podpisano umowę, na mocy której lokalni przedsiębiorcy będą mogli uzyskać fachową pomoc przez wymianę informacji, transfer wiedzy oraz działania doradcze.
Trwają Dni Otwarte w Akademii Haeringa
Prezentacje robota Motoman i bolidu Eco Arrow 3.0, wystawa amerykańskich aut, eksperymenty chemiczne czy pokaz projektowania i budowania maszyn z klocków LEGO – to wszystko czeka na tych, którzy zdecydują się odwiedzić Akademię Haeringa. Dziś rozpoczęły się Dni Otwarte Akademii, które potrwają do jutra, do godziny 17.00.
Nowy market spożywczy w piotrkowskiej galerii
W piotrkowskim Focus Mall już wkrótce zajdą zmiany. Działające od kilku lat w galerii Tesco szykuje się do zamknięcia sklepu. Zastąpi je dobrze znany mieszkańcom Piotrkowa i okolic operator spożywczy Carrefour. Otwarcie sklepu zaplanowano na trzeci kwartał 2017 roku. Niebawem w galerii rozpoczną się prace remontowo-adaptacyjne.
Moszczenica:
W codziennym życiu zapominamy jak ważne jest zdrowe żywienie i świadomość tego co spożywamy na co dzień. Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy zorganizowała kampanię o haśle: "Od ziarenka do bochenka" aby uświadomić najmłodszych o właściwościach chleba na zakwasie, wypiekanego tradycyjnymi metodami oraz pokazać jak żyć zdrowo.
Maraton
27 marca (piątek) po krótkim odpoczynku wracamy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, by towarzyszyć Harremu, Hermionie i Ronowi w dalszych przygodach. 
Sadownicy chcą pomocy finansowej
Ponad 1500 sadowników z województwa łódzkiego ubiega się o pomoc finansową w związku z rosyjskim embargiem na jabłka oraz niektóre warzywa.
08.04.2014 14:27
Pomoc dla rolników
Agencja Rynku Rolnego w Łodzi w czwartek 10 kwietnia zaprasza rolników, którzy chcą ubiegać się o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego na spotkanie podczas którego udzielana będzie pomoc w składaniu wniosków. Zainteresowani mogą zgłaszać się do piotrkowskiego oddziału Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa przy ul. Wroniej (budynek Urzędu Skarbowego) w godzinach od 10 do 14.
Hipermarket Real w Piotrkowie otwarty
Od 8.00 rano na zakupy przy Al. Sikorskiego może przyjść każdy.
Hipermarket Carrefour w Piotrkowie zamknął się dla klientów. Wigilia była ostatnim dniem sprzedaży - potwierdziła rzeczniczka prasowa sieci. W hipermarkecie zatrudnionych było ponad sto osób.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat