Artykuły do tagu: ALPN

Starówka zwycięzcą Nocnego Turnieju
Wicemistrz Amatorskiej Ligi Piłkarskiej został zwycięzcą Nocnego Turnieju o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Starówka w finale rozgrywanym na bocznym boisku miejskiego stadionu pokonała Moszczenicę 3:0.
Koniec sezonu w piotrkowskich ligach amatorskich
Zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowane przez piotrkowski OSiR. Podsumowano też sezon halowy.
ALPN: Lider coraz bliżej mistrzostwa
Dwie kolejki w ciągu minionego weekendu rozegrali piłkarze amatorzy w lidze organizowanej przez piotrkowski OSiR. Na ogół wygrywali faworyci, ale nie bez problemów.
Trudne przeprawy faworytów w lidze piłkarzy-amatorów
Trwa zacięta walka o medale w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej w Piotrkowie. Znów wygrywali faworyci, ale tym razem nie bez problemów.
W lidze amatorskiej faworyci oddalili się od reszty stawki. Jeszcze bardziej
W Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej widać wyraźną przewagę  pierwszych trzech zespołów nad pozostałymi. Do końca rozgrywek jeszcze sześć kolejek, ale tylko nieprawdopodobny zbieg okoliczności może odebrać tytuł liderowi.
Grad goli w lidze piłkarzy-amatorów
Takie wyniki raczej nie padną w  Ekstraklasie. Chyba, że hokejowej. A w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR jedna drużyna może strzelić drugiej nawet 13 goli. I to w ciągu 50 minut, bo tyle trwają mecze.
Wahania formy piłkarzy – amatorów
Od 7:0 w poprzedniej kolejce,  do 1:9 w ostatniej – takie wahania formy możliwe są w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. W rozgrywkach organizowanych przez piotrkowski OSiR właśnie minął półmetek.
Rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej już na półmetku
Piotrkowscy miłośnicy futbolu zrzeszeni w organizowanej przez OSiR Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej zakończyli w minioną niedzielę jesienną rundę rozgrywek. W osatni dzień zmagań rozegrano trzy mecze na stadionie miejskim Concordii. Zimę na fotelu lidera spędzi niepokonana dotąd drużyna Barwil-Omega.
Barwil-Omega wywalczył kolejny mistrzowski tytuł
Zakończył się kolejny sezon piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, tym razem ponownie najlepszym zespołem został Barwil-Omega. Na drugim miejscu uplasował się Bieniek-Prym, a na trzecim Moszczenica Święcicki Zdrój.
Odzyskali tytuł po czterech latach
Do ostatniej kolejki trwała walka o mistrzostwo piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Szanse na tytuł miały dwie drużyny Barwil-Omega oraz Bieniek-Prym, przed decydującym pojedynkiem tych drużyn ten drugi zespół miał dwa punkty przewagi nad swoim najgroźniejszym rywalem, co oznaczało, że, aby obronić mistrzowski tytuł Barwil-Omega musiał ten mecz wygrać. Tak się jednak nie stało, to spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bieńka-Prym 2:1 (1:0), który odzyskał mistrzowski tytuł po czterech latach. Trzecie miejsce zajęła Starówka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat