Artykuły do tagu: AKS

 Zapasy: Kadeci AKS najlepsi w Polsce
W Poznaniu odbyły się drużynowe mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym kadetów. Atletyczny Klub Sportowy Piotrków nie zawiódł i zdobył najcenniejsze trofeum.
Grad medali piotrkowskich zapaśników
Aż siedem medali wywalczyli młodzi zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego w Indywidualnych Mistrzostwach Polski juniorów w stylu klasycznym, które odbyły się w Rudzie Śląskiej.
Piotrków zorganizuje 81. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym
Na potwierdzenie tej informacji czekaliśmy kilkanaście dni. Dziś już możemy o tym napisać i poinformować piotrkowskich kibiców, że 81. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym odbędą się w Piotrkowie.
AKS Piotrków ze złotym medalem drużynowych mistrzostw Polski juniorów
Województwo łódzkie okazało się najlepsze w drużynowych mistrzostwach Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Nie będzie jednak błędem stwierdzenie, że po złoty medal sięgnęli zapaśnicy AKS Piotrków. Reprezentacja województwa oparta była bowiem w stu procentach na piotrkowskich zawodnikach.
Michał Jaworski po raz szósty mistrzem Polski!
Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków Michał Jaworski mistrzem Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Jaworski wygrał kategorię do 84 kilogramów i zdobył szósty w karierze złoty medal! Jubileuszowe 80. mistrzostwa Polski odbyły się w Żarach (woj. lubuskie).
Zapaśnicy jadą po grad medali
W czasie najbliższego weekendu w Żarach (woj. lubuskie) odbędą się indywidualne mistrzostwa Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Wiele wskazuje na to, że będzie to udana impreza dla zapaśników Atletycznego Klubu Sportowego.
Triumf młodych zapaśników AKS
W Radomiu rozegrany został zapaśniczy turniej w stylu klasycznym w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć. Przywieźli do Piotrkowa 6 medali indywidualnie (2 srebrne i 4 brązowe) oraz triumf w klasyfikacji klubowej!
Andrzej Deberny blisko podium mistrzostw Europy
Medal był blisko. Andrzej Deberny (AKS Piotrków) zajął piąte miejsce w mistrzostwach Europy w zapasach w stylu klasycznym, które zakończyły się w azerskim Baku.
A. Deberny chce walczyć o medal ME
W Centralnym Ośrodku Sportu w Spale rozpoczęło się zgrupowanie kadry polskich zapaśników w stylu klasycznym przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w stolicy Azerbejdżanu - Baku.
AKS: Rok zakończony zwycięstwem
Zwycięsko zakończyli rok 2009 zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków. W ostatnim meczu ligi drużynowej pokonali Agros Żary 19:8. Piotrkowska drużyna przegrała tylko jedną walkę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat