Artykuły do tagu: ADS

Jak skutecznie prowadzić kampanie online?
W dzisiejszych czasach Internet jest główną przestrzenią marketingową. Osoby, które nie potrafią się dobrze po niej poruszać mogą mieć poważne trudności w utrzymaniu swojej firmy.
Przed nami kolejne pikniki firmowe branży stolarskiej
Kolejne pikniki firmowe branży stolarskiej odbędą się w naszym regionie. Będzie można zapoznać się z nowymi produktami, które pojawiły się na rynku oraz porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z wystawcami. Pierwsze spotkanie rozpocznie w czwartek (5 września) o 10.00 przy ul. Młodzowskiej 11 w Radomsku, a kolejne w piątek (6 września) o 10.00 przy ul. Roosevelta 46 w Piotrkowie Trybunalskim.
Targi stolarskie w Piotrkowie
Piotrkowscy stolarze w piątek na brak atrakcji nie mogą narzekać. Firma ADS już po raz 13. zorganizowała dla nich spotkanie branżowe, które potrwa do godziny 15.00.
Nie będzie tarasu widokowego na wieży ciśnień w Piotrkowie
W czwartek w Urzędzie Miasta zebrali się członkowie Komisji ds. Budżetu Obywatelskiego, którzy opiniowali wszystkie projekty. Z 15 pomysłów, 3 zostały ocenione negatywnie, a z jednego pomysłodawca zrezygnował sam. Jednym z odrzuconych projektów jest ten dotyczący zagospodarowania piotrkowskiej wieży ciśnień.
Posłanka ziemi piotrkowskiej w komisji śledczej ds. VAT?
Małgorzata Janowska jest kandydatką klubu PiS do komisji śledczej ds. VAT. Posłanka pochodzi z Bełchatowa, do Sejmu trafiła po tragicznej śmierci Rafała Wójcikowskiego.
Targi branży stolarskiej także w Piotrkowie
W czwartek w Radomsku, w piątek w Piotrkowie. Targi branży stolarskiej organizuje firma ADS. 8 września odbywają się one przy ul. Roosevelta 46.
Targi dla branży meblowej w Piotrkowie
25 wystawców bierze udział w targach dla branży meblowej zorganizowanych w piątek w Piotrkowie. Impreza odbywa się w siedzibie firmy ADS przy ul. Roosevelta 46.
Odmień swoje meble z ADS!
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, firma ADS uzupełnia swoje magazyny o nowości produktowe do wyposażenia mebli.
Zaczynasz przygodę z meblarstwem? Zajrzyj do ADS!
ADS to piotrkowska firma działająca w branży meblarskiej. Działalność sklepu internetowego pozwala obsługiwać klientów z całej Polski.
VI Piotrkowskie Targi Branży Meblarskiej
VI Piotrkowskie Targi Branży Meblarskiej w siedzibie firmy ADS. To jedna z największych tego typu imprez w regionie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat