Artykuły do tagu: 8Marca

Nagrodzili małżeństwo karateków
Żona, matka, żołnierz, lekarz, sportowiec, medalistka Mistrzostw Polski i Europy – Angela Szulc została Kobietą Roku Moszczenickiego GOK-u 2018. Podczas koncertu zorganizowanego w GOKiS z okazji Dnia Kobiet wyróżniono również męża Angeli – Dariusza Szulca, trenera karate i prezesa klubu OYAMA Karate WASHI.
Kwiaty, strajk i Konstytucja. 8 marca w Piotrkowie
Międzynarodowy Strajk Kobiet powrócił do Piotrkowa. W Rynku Trybunalskim kilkadziesiąt osób protestowało przeciwko łamaniu i ograniczaniu praw kobiet. Swoje poglądy manifestowały nie tylko panie.
8 marca 2018 – wyjątkowy Dzień Kobiet
Dziś Dzień Kobiet! W tym roku święto nabrało szczególnego znaczenia, bowiem 2018 Sejm ustanowił Rokiem Praw Kobiet. W ten sposób posłowie i posłanki uczcili setną rocznicę przyznania kobietom w Polsce praw wyborczych.
Międzynarodowy Strajk Kobiet wraca do Piotrkowa. 8 marca będą protestować
Do Piotrkowa Trybunalskiego znów zawita Międzynarodowy Strajk Kobiet. Na 8 marca zaplanowano protest przeciwko łamaniu i ograniczaniu praw kobiet.
08.03.2017 18:37
Manifa w Piotrkowie
Podkreślały, że to nie jest protest antyrządowy, a przedstawienie żądań, a tym głównym są równe prawa. Choć strajk zorganizowano w Dzień Kobiet, uczestniczyli w nim również – i to licznie – mężczyźni. W sumie w parku Jana Pawła II zebrało się kilkaset osób. Co najmniej.
Goździki? Rajstopy? Co chciałybyście dostać na Dzień Kobiet?
Najczęściej są to kwiaty. O czym jednak naprawdę marzą kobiety 8 marca? Druga kwestia to, przez kogo są tego dnia obdarowywane – przez męża, chłopaka, dziadka, szefa, chrzestnego?
8 marca nie idziemy do pracy?
Namawiają, by 8 marca nie iść do pracy lub w jakikolwiek inny sposób zademonstrować swoją solidarność z Międzynarodowym Strajkiem Kobiet. Aktywistki z Piotrkowa chcą spotkać się o 17.00 w parku Jana Pawła II.
Seksowny Dzień Kobiet w Sejfie
Na wyjątkową imprezę z okazji Dnia Kobiet piotrkowski klub Sejf zaprasza już 3 marca. Specjalnie dla pań wystąpi męski zespół taneczny Army of Lovers.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat