Artykuły do tagu: 800-lecie

W Piotrkowie odbędą się polsko-węgierskie targi kulinarne
Bogracz, gulasz, langosz, zupa rybna, leczo… za kilka miesięcy w naszym mieście odbędą się polsko-węgierskie targi kulinarne.
Anita Lipnicka na 800-lecie Piotrkowa!
164 wydarzenia (mniejsze i większe) zaplanowali miejscy urzędnicy w ramach obchodów 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Jednym z nich będzie koncert piotrkowianki – Anity Lipnickiej z zespołem.
Jest już fanpage i znak, będzie też portal
Piotrków Trybunalski przygotowuje się do obchodów 800-lecia miasta. Wystartował już fanpage obchodów, gotowa jest księga znaku, a na przełomie roku ruszy portal, który współtworzyć mają mieszkańcy Piotrkowa.
800-lecie Piotrkowa. Przedsiębiorcy zaskoczyli urzędników
Kilka dni temu prezydent miasta spotkał się z piotrkowskimi przedsiębiorcami. Cel? Wspólna strategia świętowania 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego.
Światowy Dzień Turystyki w Piotrkowie Trybunalskim
Piotrków w 2017 roku będzie gospodarzem wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki. To kolejna impreza, która odbędzie się w naszym mieście. Okazją jest 800-lecie Piotrkowa.
W sobotni wieczór przyjdź na Rynek!
Władze Piotrkowa zapraszają na drugą część pokazu „800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie” 3D Video Projection. Trójwymiarowe widowisko zobaczyć będzie można w najbliższą sobotę w Rynku Trybunalskim.
Znamy plan obchodów 800-lecia miasta
W 2017 Piotrków będzie świętował 800-lecie. No właśnie - jak będzie świętował? Co już dziś wiadomo na temat obchodów takiego jubileuszu?
Mapping na 800-lecie Piotrkowa
90 tys. zł chce w tym roku przeznaczyć miasto na spektakle i eventy historyczne związane z przygotowaniem do obchodów 800-lecia Piotrkowa. Na co konkretnie wydane zostaną te pieniądze? Na mapping*, czyli coś, czego jeszcze w naszym mieście nie było.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat