Artykuły do tagu: 5

Dlaczego warto wybrać strony typu landing page?
Prowadząc sklep internetowy lub oferując swoje usługi przez internet warto regularnie sprawdzać nowe rozwiązania, bo często okazuje się, że umożliwiają one zdobycie wielu nowych klientów przy niskich nakładach kosztów.
Spektakularne zakończenie obchodów 550-lecia Parlamentaryzmu RP [video]
Najpierw na piotrkowskiej scenie, która znajdowała się na Placu Kościuszki, wystąpili lokalni artyści, m.in. reprezentanci Miejskiego Ośrodka Kultury. Później piotrkowską publiczność rozgrzał Wojtek Baranowski, po nim na scenę wkroczył Kamil Bendarek, a na koniec odbył się widowiskowy pokaz multimedialny z wykorzystaniem laserów, ekranów wodnych, ledowych fontann płonących żywym ogniem, a to wszystko przy dźwiękach muzyki w wykonaniu skrzypaczki Katarzyny Szubert.
Średniowieczne popisy w Rynku Trybunalskim
Piknik historyczny to kolejny element obchodów 550. rocznicy Parlamentaryzmu RP, które w piątek rozpoczęły się w Piotrkowie Trybunalskim. Na płycie Rynku Trybunalskiego swoje umiejętności prezentowali przedstawiciele kilku grup rekonstrukcyjnych. Każdy mógł spróbować na przykład postrzelać z łuku.
Pamiątkowa tablica odsłonięta
Pamiątkowa tablica 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej odsłonięta. Ponadto w ramach obchodów dokonano wpisów do księgi pamiątkowej oraz otwarto wystawę poświęconą parlamentaryzmowi.
W Tomaszowie Mazowieckim będzie więcej żołnierzy
Gotowość do niesienia pomocy, wysoka sprawność fizyczna czy niekaralność - to tylko niektóre cechy, jakie powinny charakteryzować żołnierza. W środę 3 października na terenach należących do 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim przeprowadzona została weryfikacja kandydatów na żołnierzy zawodowych. Najlepsi z nich mają służyć w 25 batalionie dowodzenia.
Msza święta na początek obchodów
Msza święta w kościele pw. św. Jakuba w Piotrkowie zainaugurowała obchody 550-lecia Parlamentaryzmu RP.
Uwaga kierowcy! Utrudnienia w centrum miasta
Plac Niepodległości i Plac Kościuszki w Piotrkowie zamknięte dla ruchu. Jest to związane z obchodami 550-lecia Parlamentaryzmu RP.
Czy państwowe obchody zostaną upartyjnione?
Podczas jubileuszu 550-lecia parlamentaryzmu RP, który będziemy świętować w piątek i w sobotę w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się także konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości, tymczasem jak powiedzieli nam przedstawiciele Centrum Informacyjnego Sejmu w oficjalnym programie obchodów takiego punktu nie ma.
Obchodzili 50-lecie małżeństwa
W gminie Wolbórz 13 par obchodziło jubileusz 50-lecia małżeństwa. Uroczystość z udziałem burmistrza Andrzeja Jarosa odbyła się w Białym Dworku.
Piotrków przygotowany na obchody 550-lecia parlamentaryzmu
Piotrków jest gospodarzem ogólnopolskich obchodów 550-lecia parlamentaryzmu RP, które zaplanowane zostały na pierwszy weekend października. W piątek (5.10) odbędą się uroczystości oficjalne, natomiast w sobotę dla wszystkich przybyłych przygotowano m.in wiele muzycznych atrakcji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat