Artykuły do tagu: 5

Młodzież Ekonomika czytała dzieciom…
Członkowie koła teatralnego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie, pod opieką Moniki Poźniak wzięli udział w II edycji projektu „Czytamy maluszkom na święta”.
Piotrków: Łukasz Zagrobelny w „EKONOMIKU”
15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Piotrkowie Tryb. odbyło się spotkanie z Łukaszem Zagrobelnym.
Będą namioty na wysokości, wspinaczka, paintball i wiele innych ciekawych atrakcji. W Skotnikach odbędzie się obóz Harcerskiego Związku Drużyn 54. z Piotrkowa, liczącego prawie 100 osób.
Region w 2050 roku: Pożyjemy, ale czy zobaczymy?
Mnóstwo zieleni, hybrydowe samochody, brak stacji benzynowych, więcej terenów do rekreacji, poprawa stosunków międzyludzkich, totalna komputeryzacja, rozwój kolei i żeglugi – tak, zdaniem samorządowców, w wielkim skrócie ma wyglądać nasz region w 2050 roku. Mało konkretów, więcej oczekiwań. Z kolei pytani przez nasz mieszkańcy chcą, aby technika nie wchodziła tak głęboko w nasze życie.
Opoczno górą w piotrkowskim mitingu
52 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu piotrkowskiego a także Opoczna uczestniczyło w 4 już piotrkowskim mitingu w skoku wzwyż jaki odbył się Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie.
Piotrków: Obchodzono święto pułkowe
Pokaz szermierki, musztry, wystawa militariów wreszcie rekonstrukcja historyczna walk 86 pułku piechoty we wrześniu 1939 roku to wszystko można było zobaczyć dziś na Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Muzeum w Piotrkowie.
Gimnazjum 5 : Miting w skoku wzwyż
W Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie odbył się miting lekkoatletyczny w skokach wzwyż dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w nim udział blisko 90-ciu zawodników z terenu miasta i powiatu piotrkowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat