Artykuły do tagu: 2021

MRPiT: szacowana stopa bezrobocia rejestrowanego w lutym br. to 6,6 proc.
Szacowana stopa bezrobocia rejestrowanego wyniosła w lutym 2021 r. 6,6 proc., to o 0,1 pkt proc. więcej niż w styczniu - poinformowało w czwartek Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Rok do roku wzrost wyniósł 1,1 pkt proc.
80 milionów złotych na miejskie inwestycje w 2021 roku
Miejscy urzędnicy planują w 2021 roku wydać 80 milionów złotych na inwestycje. Swoje plany inwestycyjne miasto przedstawiło na oficjalnej stronie. Możemy spodziewać się sporych wydatków na drogi, budownictwo mieszkaniowe oraz miejskie ciepłownictwo. Magistrat zapowiada także zadbanie o środowisko w ramach nadchodzących prac.
10.01.2021 09:27
Horoskop na rok 2021
Sprawdź co mówi Twój horoskop roczny na 2021 rok.
Wyprawka dla pierwszej piotrkowianki urodzonej w 2021 roku
- Cieszymy się z każdego nowego życia i chcemy to podkreślić, honorując dziecko urodzone jako pierwsze w roku 2021 - powiedział prezydent Krzysztof Chojniak, wręczając wyprawkę w wysokości 2000 zł dla Natalii Sobczyk, czyli pierwszego obywatela naszego miasta urodzonego w tym roku. Wyprawkę oraz pamiątkowy album i list gratulacyjny odebrał dumny ojciec dziewczynki, który nie krył zaskoczenia i zadowolenia z wyróżnienia.
Jak spełnić swoje marzenia w 2021 roku? Pomocne mogą okazać się wróżby online.
Chyba każdy z nas lubi marzyć, a nadejście Nowego Roku to dobra okazja ku temu, by choć część z tych pragnień wreszcie zrealizować. Jeśli chcecie, by w 2021 roku Wasze życie faktycznie stało się lepsze, już dziś zacznijcie poprawianie jego jakości. Ale jak się za to zabrać? Warto zasięgnąć rady u doświadczonej wróżki, która przedstawi wachlarz możliwości, jakie stwarzać Ci będzie rok 2021. Może to właśnie dzięki wróżbom online unikniesz wielu błędów i ustrzeżesz się przed przykrymi wydarzeniami w Nowym Roku?
Od 1 stycznia płaca minimalna wynosi 2800 zł brutto
Od 1 stycznia 2021 r. minimalne wynagrodzenie za pracę wynosi 2800 zł brutto, o 200 zł więcej niż w minionym roku. Minimalna stawka godzinowa dla określonych umów cywilnoprawnych wzrasta z 17 do 18,30 zł brutto.
Jak dotrzymać noworocznych postanowień? Wróżka online pomoże dobrze wejść w 2021 r.
Przełom roku to dla wielu z nas dobra okazja ku temu, by stworzyć sobie coś na kształt noworocznych postanowień. Nasze projekty i plany oraz hierarchia wartości nabierają nowego znaczenia zwłaszcza w kontekście trudnych doświadczeń roku 2020, kojarzonego głównie w pandemią. Jeśli chcesz mieć nie tylko listę zaplanowanych, ale też spełnionych noworocznych postanowień, zadziałaj niestandardowo i skorzystaj z fachowej pomocy. Jak to zrobić w dobie kwarantanny narodowej? Idealnym rozwiązaniem będą wróżby online.
Wolbórz ma budżet na 2021 rok
Radni Rady Miejskiej w Wolborzu jednogłośnie uchwalili zaproponowany przez burmistrza Andrzeja Jarosa budżet miasta i gminy na rok 2021. Głosowanie nad uchwałą budżetową Gminy Wolbórz na rok 2021 było poprzedzone spotkaniami w komisjach Rady oraz opiniami instytucji zewnętrznych, które sprawdziły projekt budżetu pod kątem finansowym.
Powiat piotrkowski też ma budżet na 2021 rok
Rada Powiatu Piotrkowskiego przyjęła budżet na 2021 rok. Dochody wynoszą 78 mln 41 tysięcy, a wydatki 78 mln 521 tysięcy. Za uchwałą głosowało 17 radnych, 4 wstrzymało się od głosu. Sesja odbyła się w poniedziałek 21 grudnia.
Sprawdź, które projekty będą zrealizowane
9 projektów wygrało głosowanie w ramach piotrkowskiego budżetu obywatelskiego 2021.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat