Artykuły do tagu: 2016

Czego dorobili się prezydent i jego zastępcy?
W Biuletynie Informacji Publicznej piotrkowskiego magistratu opublikowano oświadczenia majątkowe za 2016 rok kierownictwa Urzędu Miasta. Sprawdziliśmy więc, jakim majątkiem mogą pochwalić się prezydent Krzysztof Chojniak i jego zastępcy.
60% wypadków więcej na naszych drogach. Policja podsumowała 2016 rok
O 100% wzrosła liczba gwałtów, o 60% więcej było wypadków drogowych, a o ponad 76% wzrosła liczba osób rannych w wypadkach na drogach. Są też dobre wiadomości - zmalała liczba kradzieży samochodów. W auli Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się we wtorek odprawa podsumowująca wyniki osiągnięte przez piotrkowskich policjantów w roku 2016.
Więcej wypadków, mniej ofiar. Policja podsumowuje 2016 rok
W 2016 roku na drogach woj. łódzkiego doszło do 4218 wypadków drogowych to niestety o 220 więcej niż w 2015 roku. Pozytywnym trendem jest zmniejszająca się liczba ofiar śmiertelnych. W 2016 roku na drogach województwa łódzkiego zginęło 214 osób to o 23 mniej niż w 2015.
Radni oceniają rok pracy samorządu
2016 rok w piotrkowskim samorządzie. Jaki był? O tym mówili goście czwartkowej Porannej Strefy Pytań radni: Łukasz Janik z PiS i Przemysław Winiarski popierający prezydenta miasta.
Najpopularniejsze newsy w 2016 roku
Blisko 22 miliony - tyle razy w 2016 roku internauci odwiedzili portal ePiotrkow.pl. Które informacje cieszyły się największą popularnością ?
Jaki był rok 2016 dla Piotrkowa Trybunalskiego?
Wg prezydenta Piotrkowa, który we wtorek był gościem Strefy FM, rok 2016 był dla miasta korzystny. Dlaczego?
Strażacy w roli głównej
„Straż pożarna wczoraj i dziś” - pod takim hasłem w Wolborzu zorganizowano w sobotę Powiatowy Dzień Strażaka. Na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach odbyły się m.in. pokazy zabytkowego sprzętu i specjalistycznych grup ratowniczych PSP.
Gala Bibliotek Publicznych na gorzkowickim Kopcu
Już w najbliższą niedzielę na gorzkowickim Kopcu odbędzie się Gala Bibliotek Publicznych, skupiająca placówki z całego powiatu i nie tylko.
Tylko w „Tygodniu Trybunalskim” horoskop na 2016 rok
Sprawdź, czy szczęście będzie Ci sprzyjać w nowym roku. W pierwszym numerze „Tygodnia Trybunalskiego” horoskop na cały 2016 rok. Od czwartku (7 stycznia) w kioskach!
Wolbórz. Jakie inwestycje w 2016 roku?
Na ostatniej w starym roku sesji Rady Miejskiej w Wolborzu uchwalony został budżet na 2016 rok. Dochody gminy ustalono na poziomie ponad 25 mln zł.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat