Artykuły do tagu: żywienie

W szpitalu czy w więzieniu? Gdzie lepiej karmią?
Obiegowa opinia jest taka, że szpitale jedynie udają, że karmią pacjentów. W internecie (zwłaszcza na Facebooku) aż roi się od zdjęć coraz to bardziej obrzydliwych dań, które jedzenia zazwyczaj nie przypominają. Sprawdziliśmy, jak karmi się chorych w piotrkowskich (i nie tylko) szpitalach, ale i w Areszcie Śledczym.
Komu nie smakuje szpitalne jedzenie?
Powszechna opinia jest taka, że posiłki jakie serwują pacjentom szpitale, są... co najwyżej średnie. Może tylko niewiele lepsze od tych w samolotach klasy ekonomicznej, a może i nie. Tak również twierdzili dzwoniący i piszący do radiowego Magla słuchacze. Że niesmaczne, że porcje niewielkie, że zimne itp.
Bez soli, bez cukru... bez sensu?
Jak nakarmić przedszkolaka nie używając przy tym soli i cukru? Lub raczej, jak przekonać przedszkolaka, żeby zjadł np. makaron razowy ze szpinakiem. Odpowiedzi na to pytanie szukają dyrektorki piotrkowskich przedszkoli.
Dziś mija termin składania wniosków na owoce w szkole.
Trwa przyjmowanie wniosków od szkół zainteresowanych programami „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Szklanka mleka”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat