Artykuły do tagu: świerczowska

Zalesicka zamknięta, a na objeździe trwają prace
Jedna z słuchaczek radia Strefa FM poinformowała na antenie, że na ul. Świerczów w Piotrkowie, będącej objazdem dla zamkniętej Zalesickiej, trwają prace remontowe. Kobieta żaliła się, że prowadzenie prac w momencie tak wzmożonego ruchu na tej ulicy powoduje korki i poważne utrudnienia dla kierowców. Do sprawy odniósł się Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
Strażacy uratowali sarnę
Do niecodziennego zdarzenia doszło w niedzielę przy ulicy Świerczowskiej w Piotrkowie. Do nieużywanego szamba na opuszczonej posesji wpadła sarna.
Wtargnęli na prywatny teren i nie posprzątali po sobie?
Robotnicy weszli – z maszynami i materiałami budowlanymi – na prywatną działkę. Mało tego, pozostawili po sobie bałagan, którego teraz nie chcą posprzątać. Tak przynajmniej twierdzą właściciele nieruchomości.
Remontują ulicę Świerczowską w Piotrkowie
Na ulicy Świerczowskiej w Piotrkowie trwają zaawansowane prace drogowe. Na odcinku od ulicy Włókienniczej do posesji nr 133 drogowcy usuwają nierówności na drodze, aby móc ułożyć następnie warstwę wyrównawczą.
Wprowadzenie kilku kursów linii nr 8 przez ulicę Świerczowską wywołało niezadowolenie mieszkańców ulicy Zalesickiej, którą do lutego przejeżdżały wszystkie kursy linii numer osiem.
Zamykają fragment Świerczowskiej
Uwaga kierowcy! Od godziny 9.00 (14 lutego) zamknięty jest fragment ulicy Świerczowskiej. Brak przejazdu spowodowany będzie kładzeniem asfaltu.
Świerczowska i Świerczów wreszcie z komunikacją miejską
Zmiany w komunikacji miejskiej. Prywatni przewoźnicy rezygnują z obsługi kolejnych tras w mieście. Pojawia się więc problem, jak dojechać do pracy czy do szkoły. Piotrkowski MZK wyjścia nie ma i lukę wypełnić musi. Emzetki jeżdżą już na Michałowską, a od lutego dojeżdżać będą też na Świerczowską, Świerczów i Małopolską.
Tak wygląda droga po naprawie!
- W piątek, tuż przed referendum, pojawiła się informacja, że m.in. odcinek ul. Świerczowskiej na wschód od Włókienniczej będzie remontowany. W sobotę zawitała ekipa do naprawy tej ulicy. Wielki szum, przyjechały dwa samochody. Huk. Myślałam, że pracownicy będą zrywać fragmenty ulicy (te najbardziej dziurawe)...
Piotrków – zabójstwo czy samobójstwo?
Tragedia w Piotrkowie. Piotrkowska policja wyjaśnia przyczyny śmierci 65-letniego mieszkańca miasta, u którego stwierdzono rany postrzałowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat