Artykuły do tagu: łódzkie

COVID-19: Po weekendzie ponad 2 tys. kolejnych zakażonych
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 2 032 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarła jedna osoba, która posiadała choroby współistniejące. Mamy też 479 ozdrowieńców.
„Łódzkie na plus” – podsumowane tygodnia w skrócie
Województwo Łódzkie ma plan rozwoju na najbliższych 10 lat. Po wielu konsultacjach z ekspertami, samorządami, mieszkańcami, Sejmik przyjął Strategię Rozwoju Województwa Łódzkiego do 2030 r.
COVID-19: prawie 300 zakażeń w Łódzkiem
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 3 852 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 297 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 4 osoby, wszystkie posiadały choroby współistniejace. Mamy też 493 ozdrowieńców.
Łódzkie: szereg zarzutów dla nożownika z Brzezin
Zarzuty zabójstwa, czynnej napaści, spowodowania obrażeń ciała u policjanta i kradzieży rozbójniczej przedstawiła prokuratura 39-letniemu nożownikowi, który w środę w Brzezinach ranił śmiertelnie 41-latka oraz spowodował obrażenia ciała u interweniującego policjanta. Zatrzymanemu grozi dożywocie.
COVID-19: 25 zakażeń w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 6 431 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 458 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 37 osób, 7 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 648 ozdrowieńców.
COVID-19: niespełna 4 tys. nowych zakażeń
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 3 896 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 371 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 17 osób, wszystkie posiadały chooby współistniejace. Mamy też 339 ozdrowieńców.
COVID-19: Mniej potwierdzonych zakażeń po majówce
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całejPolsce jest 2 296 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 184 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarła jedna osoba, która posiadała jednak choroby współistniejace. Mamy też 490 ozdrowieńców.
COVID-19: Nieco ponad 2,5 tys. nowych zakażeń
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 2 525 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 240 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 2 osoby, jedna z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 678 ozdrowieńców.
COVID-19: Bez zakażeń w Piotrkowie Trybunalskim
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 4 612 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 235 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 8 osób, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 758 ozdrowieńców.
Gdzie szukać pomocy medycznej podczas majówki?
Od 1 maja do 8 rano 4 maja podstawowej pomocy medycznej udzielają punkty nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. W dni wolne od pracy są one czynne przez całą dobę. W zależności od stanu zdrowia zgłaszającego się pacjenta, konsultacja może mieć formę wizyty stacjonarnej w gabinecie lekarza, teleporady lub wizyty medyka w domu chorego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat