Artykuły do tagu: Żeromskiego

Kto strzelał do autobusu MZK?
W niedzielny wieczór ktoś strzelał, najprawdopodobniej z wiatrówki, do autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Piotrkowie. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego. Taką informację przekazał nam czytelnik naszego portalu.
Na kilka dni zamkną skrzyżowanie
Od najbliższego poniedziałku przez kilka dni zamknięte dla ruchu samochodów będzie skrzyżowanie Żeromskiego/Próchnika w Piotrkowie.
Czynszowa i Zachodnia ulicami jednokierunkowymi?
Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na tych ulicach Piotrkowa, które obecnie stanowią objazd dla Żeromskiego, przynajmniej do czasu zakończenia budowy bliźniaczych rond, postuluje radny Bronisław Brylski.
Piotrków: Żeromskiego zamkną aż do końca sierpnia
Uwaga kierowcy, od poniedziałku 16 lipca zamknięta będzie ulica Żeromskiego w Piotrkowie.
Żeromskiego: G. Sowa pozbył się lokatora
Wygląda na to, że konflikt między właścicielem kamienicy przy ulicy Żeromskiego 5 a lokatorem, póki co, został zażegnany. Lokatora bowiem nie ma, a Grzegorz Sowa usunął z mieszkania „pozostałości”.
Awantura przy Żeromskiego
Narasta konflikt pomiędzy właścicielem kamienicy przy ul. Żeromskiego 5 w Piotrkowie a jednym z jej lokatorów. Chociaż stwierdzenie “lokator” może być już nieaktualne, ponieważ właściciel budynku meble i wszystkie rzeczy z mieszkania pod nieobecność lokatora przeniósł do Urzędu Miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat