Artykuły do tagu: Żarnów

Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki na DK 74
Dwa samochody ciężarowe i osobówka zderzyły się na krajowej "74" w Budkowie w powiecie opoczyńskim.
Mężczyzna zginął w pożarze garażu
Około 60-letni mężczyzna zginął w pożarze garażu. Do zdarzenia doszło w niedzielę około 7 rano w Żarnowie w powiecie opoczyńskim.
Jedna osoba zginęła na drodze w gminie Aleksandrów
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy na drodze krajowej nr 74 pomiędzy Sulejowem a Żarnowem. Zginęła jedna osoba.
Tragiczny wypadek z udziałem dzieci
Dwóch 14-latków jechało na jednym rowerze, poruszając się lewym pasem drogi. Jeden z nich kierował, drugi siedział na ramie. Prawym pasem jezdni w tym samym kierunku jechał 19-letni kierowca fiata panda. Mężczyzna widział z oddali czerwony punkt oświetlenia, sądził, że to pieszy. Nagle zauważył, że lewą stroną drogi porusza się nie pieszy a rowerzysta. W pewnym momencie z nieznanych przyczyn 14-latek zjechał z lewego pasa wprost pod jadącego fiata pandę.
Kradła pieniądze Urzędu Gminy?
Aż 60 zarzutów kradzieży prawie 250 tysięcy złotych usłyszała 56-letnia kobieta. Policjanci z komisariatu w Paradyżu zatrzymali mieszkankę gminy Żarnów. Kobiecie zarzucono kradzież pieniędzy należących do Urzędu Gminy w Żarnowie.
Miał w domu nielegalny tytoń i trofea łowieckie
Policjanci służby kryminalnej z Opoczna i Paradyża zatrzymali 42-letniego mieszkańca jednej z miejscowości na terenie gminy Żarnów, u którego znaleziono 9 kilogramów tytoniu i kilka tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych.
Apel o pomoc dla pogorzelców
Wójt Gminy Żarnów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarnowie zwraca się z prośbą o pomoc dla Pana Tadeusza Ząbeckiego oraz jego 88-letniej matki Ireny, zamieszkałych w miejscowości Skumros w powiecie opoczyńskim.
Zjechał wprost pod ciągnik, zginął na miejscu
Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło po 6.00 rano na drodze nr 74 w miejscowości Grębenice (gmina Żarnów).
Region: Fatalny finał brawurowej jazdy
Wczoraj przed południem w miejscowości Budków (gmina Żarnów) 44- letni kierowca toyoty corrola, na terenie zabudowanym rozpoczął manewr wyprzedzania, przekroczył podwójną linię ciągłą i z nieznanych przyczyn zjechał na lewe pobocze.
Żywność, koce, chemia gospodarcza , ręczniki i wiele innych rzeczy - słowem wszystko co potrzebne.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat