Artykuły do tagu: Żłobek

3 mln zł z programu Maluch+ na nowy żłobek w Tomaszowie Mazowieckim. Ile dla piotrkowskich placówek?
Tomaszów Mazowiecki już skorzystał z rządowego programu Maluch+. Ponad 3 mln zł trafiło do miejskiej kasy w ramach dofinansowania do budowy nowego żłobka, który będzie się znajdował przy ul. Strzeleckiej 14. Sprawdziliśmy też ile pieniędzy otrzymają piotrkowskie placówki.
Dzieci z Sulejowa przekazały maskotki policjantom
Najmłodsi mieszkańcy gminy Sulejów wręczyli piotrkowskim policjantom maskotki. Dzieci ze Żłobka Samorządowego i Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulejowie oraz Szkoły Podstawowej w Uszczynie zbierały pluszaki, by wesprzeć szczytną akcję, w ramach której wsparcie otrzymają najmłodsi uczestnicy zdarzeń drogowych i ofiary przemocy domowej.
Była ucieczka, będzie kontrola
Prezydent Tomaszowa Marcin Witko zlecił kontrolę niepublicznych żłobków przy ul. Tkackiej i Lewej. To konsekwencja ucieczki dwuletniego chłopca z jednej z placówek.
2-latek uciekł ze żłobka
Dyżurny policji odebrał zgłoszenie o dziecku siedzącym na skraju jezdni jednej z tomaszowskich ulic. Okazało się, że był to dwuletni uciekinier w pobliskiego żłobka.
Sulejów: wojewoda złożył dzieciom życzenia
Zbigniew Rau, wojewoda łódzki, odwiedził w czwartek sulejowski żłobek i złożył życzenia maluchom z okazji ich święta.
60 wolnych miejsc w żłobku
60 wolnych miejsc w różnych grupach wiekowych czeka w Miejskim Żłobku Dziennym. Z początkiem maja startuje rekrutacja na rok 2017/2018. Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci urodzone w latach 2015-2017, w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat.
Żłobek w Sulejowie otwarty
W piątek (6.01) w Sulejowie został otwarty Żłobek Samorządowy "Kraina Troskliwości". Jest to pierwsza tego typu placówka samorządowa w powiecie piotrkowskim.
Sulejów: W piątek otwarcie żłobka
Pierwszy żłobek w powiecie piotrkowskim zostanie w piątek 6 stycznia uroczyście otwarty w Sulejowie. Obiekt powstał w ramach projektów Aktywni Zawodowo i Maluch – edycja 2016. Burmistrz Wojciech Ostrowski uważa, że to inwestycja w przyszłość.
Wkrótce ruszy rekrutacja do miejskiego żłobka
47 miejsc czeka na najmłodszych piotrkowian w żłobku miejskim w roku szkolnym 2016/2017. W maju przeprowadzona zostanie rekrutacja, która obejmuje dzieci urodzone w latach 2014 - 2016.
Osiedle Wierzeje potrzebuje żłobka?
Czy na osiedlu Wierzeje w Piotrkowie potrzebny jest żłobek? Radna Krystyna Czechowska twierdzi, że tak, w związku z tym podczas środowej sesji Rady Miasta zwróciła się do władz Piotrkowa o zabezpieczenie w budżecie miasta na 2016 rok środków na budowę takiego obiektu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat