Artykuły do tagu: Świetlica

Budowa świetlicy w Starej zakończona
Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Stara zakończona. Kila dni temu odbył się odbiór techniczny budynku, w którym uczestniczyli - poza mieszkańcami - władze samorządowe, wykonawcy i inspektorzy nadzoru.
Piotrowska świetlica środowiskowa "Bartek" uruchomiła kolejny oddział. "Tęcza", bo tak się nazywa, ma służyć dzieciom z zaburzeniami zachowania lub z orzeczeniem o niepełnosprawności. Oferuje nie tylko miejsce do nauki, ale też do zabawy i integracji z rówieśnikami.
Piotrkowska świetlica środowiskowa "Bartek" uruchomiła nowy oddział. "Promyk", bo tak się nazywa, ma służyć dzieciom z problemami i dysfunkcjami. Oferuje miejsce do nauki, ale też zabawy i integracji z rówieśnikami.
W gm. Gorzkowice powstaje nowa świetlica
Trwają prace przy budowie nowego budynku świetlicy wiejskiej w Kotkowie w gminie Gorzkowice.
O życiu Indian w piotrkowskim Muzeum
Po raz kolejny piotrkowskie Muzeum odwiedziły dzieci uczestniczące w półkoloniach organizowanych przez świetlicę Bartek.
16.08.2016 14:02
Festyn przy
Uroczyste wręczenie pucharów, festyn oraz zakończenie letniej szkółki tenisa, trwającej od 27 czerwca, odbyły się dziś przy świetlicy środowiskowej „Bartek” przy ulicy Norwida w Piotrkowie.
Świetlica środowiskowa w Wolborzu już otwarta
Już niebawem wyremontowane poddasze budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Ośrodka Zdrowia przy ul. Sportowej 7 w Wolborzu będzie funkcjonować jako świetlica środowiskowa.
W Hufcu Pracy mają nową świetlicę
Od czerwca Hufiec Pracy w Piotrkowie Trybunalskim może korzystać z odremontowanej i nowocześnie urządzonej świetlicy środowiskowej. W nowych wnętrzach odbywać się będą zajęcia wyrównawcze, plastyczne oraz sportowe dla dzieci i młodzieży.
Nowa świetlica na Oddziale Dziecięcym
Świetlica na Oddziale Dziecięcym w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie przeszła gruntowny remont. Oprócz odmalowanych ścian, pojawiły się nowe dziecięce meble i sprzęty.
Nowa świetlica wiejska w byłym przedszkolu
Na czerwiec bieżącego roku przewidywany jest termin zakończenia prac budowlanych, w wyniku których powstanie świetlica wiejska w Kolonii Ręczno. Na ten cel gmina przeznaczyła budynek po byłym przedszkolu. Inwestycja obejmuje swoim zakresem wykonanie robót polegających na częściowej przebudowie i rozbudowie budynku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat