Artykuły do tagu: Świadkowie

Wsiadła do auta pod przymusem? Policja szuka świadków
Młoda kobieta, wbrew własnej woli, wsiadła do osobowego samochodu (jasnego koloru). Tomaszowscy kryminalni poszukują świadków sytuacji, która miała miejsce w miniony czwartek 11 lipca około godziny 17.50 w rejonie skrzyżowania ulicy Warszawskiej i Widok w Tomaszowie Mazowieckim.
Unikatowe zabytki w piotrkowskim muzeum
„Mali świadkowie historii” to tytuł wystawy, której wernisaż odbył się 11 marca w salach piotrkowskiego Muzeum. Ci, którzy przyszli w niedzielę do Zamku Królewskiego, mogli oglądać eksponaty rzadko lub nigdy dotychczas nie pokazywane szerszej publiczności. Są wśród nich przedmioty związane z działalnością urzędów oraz instytucji, wojska, ale również te dotyczące życia codziennego: listowniki, sakiewki, rodowe sygnety, karty żywnościowe.
Wernisaż wystawy
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy "Mali Świadkowie Historii", który odbędzie się 11 marca o godz. 16.00 w salach Zamku Królewskiego przy Placu Zamkowym 4.
Potrącił rowerzystę i odjechał. Policja szuka świadków
Policjanci z Komendy w Piotrkowie poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 15 maja około godziny 15 na drodze Oprzężów – Kolonia Krężna w gm. Wola Krzysztoporska. Wówczas nieustalony jak dotąd kierowca samochodu osobowego potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pokrzywdzonemu pomocy.
Najechał kobiecie na stopę. Policja szuka świadków
Policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło kilka dni temu w Piotrkowie. 6 kwietnia ok. godziny 14.20 w Al. Armii Krajowej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Szkolną, na oznaczonym przejściu dla pieszych kierowca nieustalonego jak dotąd samochodu nie ustąpił pierwszeństwa pieszej i najechał przednim kołem na jej stopę.
Pobicie na stacji paliw w Korytnicy. Policja szuka świadków
Na terenie stacji paliw w Korytnicy doszło do pobicia, policja z Sulejowa próbuje ustalić sprawców.
Policjanci z piotrkowskiej Komendy poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 12 listopada około godziny 17 w Wolborzu na skrzyżowaniu ulic Modrzewskiego i Sportowej. Wówczas kierowca samochodu ford ka potrącił pieszego.
Wiesz, gdzie przechowywane są łupy, zgłoś się na policję
Policjanci z piotrkowskiej Komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem z pomieszczeń gospodarczych przy ulicy Fabrycznej w Piotrkowie Trybunalskim. Łupem sprawców padły rowery, narty, narzędzia oraz bagażniki samochodowe i opony.
Widziałeś wypadek w Gomulinie?
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 23 lipca 2014 roku około godziny 16.40 w Gomulinie.
Policja szuka świadków wypadku
Policjanci z piotrkowskiej Komendy poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 30 lipca około godziny 21.30 w Jaksonku w gminie Aleksandrów. Dokładnie na 5,8 kilometrze drogi krajowej 74 kierowca nieustalonego dotąd samochodu, jadącego w kierunku Kielc, potrącił wówczas pieszego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat