Artykuły do tagu: ¦piew

Kolęduj i wygrywaj nagrody!
Przedstawiciele Katolickiej Szkoły i Przedszkola Sióstr Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim zapraszaj± do udziału w "Rodzinnym konkursie kolęd i pastorałek". Zgłoszeń należy dokonywać za pomoc± mediów społeczno¶ciowych placówki. Na zwycięzców czekaj± nagrody.
Justyna Jędrusik w finałowym odcinku
Justyna Jędrusik, instruktorka Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie wyst±pi w finałowym odcinku "Szansy na sukces". Ten emitowany będzie na żywo w najbliższ± niedzielę. Pocz±tek o 15:15.
Patriotyczne pie¶ni rozbrzmiewały w Centrum Idei ku Demokracji
Tradycyjnie w wigilię ¦więta Niepodległo¶ci mieszkańcy Piotrkowa wspólnie ¶piewali pie¶ni patriotyczne.
¦piewaj±ca Fantazja na ludowo
Festiwal Piosenki Przedszkolnej odbywa się we wtorek w Miejskim O¶rodku Kultury w Piotrkowie. W tym roku pod hasłem ¦piewaj±ca Fantazja- edycja ludowa. Od godziny 9.00 w sali widowiskowej trwaj± przesłuchania uczestników. Gala finałowa zaplanowana jest na ¶rodę na godzinę 17.00
¦piewaj±ca Fantazja - edycja ludowa już od niedzieli
W Piotrkowie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Piosenki Przedszkolnej "¦piewaj±ca Fantazja - edycja ludowa". Tym razem do zabawy będ± mogli wł±czyć się zarówno piotrkowianie, ale także i dzieci z powiatu piotrkowskiego. Festiwal rozpocznie się w niedzielę i potrwa trzy dni.
09.08.2019 09:26
Zmarła Maria ¦piewak
Maria ¦piewak, honorowa obywatelka Piotrkowa Trybunalskiego, była ł±czniczka Armii Krajowej, wyróżniona odznaczeniem Sprawiedliwi W¶ród Narodów, zmarła w czwartek 8 sierpnia. Miała 94 lata.
Mack Brandon poprowadzi tegoroczne warsztaty przed Koncertem Chwały
Koncert Chwały już na stałe wpisał w się kalendarz piotrkowskich wydarzeń kulturalnych. Tradycyjnie, występ poprzedzony będzie warsztatami wokalnymi, które w tym roku poprowadzi Mack Brandon, dyrygent jednego z amerykańskich chórów konferencyjnych. Warsztaty odbęd± się od 14 do 16 czerwca, natomiast sam koncert 20 czerwca, pocz±tek o godzinie 18.00 w miejskim amfiteatrze.
Zamiast
Go¶ćmi cyklu „Podwieczorek z gwiazd±” w Centrum Idei Ku Demokracji mieli być 21 maja muzycy z popularnego programu "¦piewaj±ce fortepiany" Czesław Majewski i Janusz Tylman. Niestety ze względu na stan zdrowia jednego z artystów nast±piła zmiana.
Kolejna odsłona
Tym razem na scenie Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie pojawi się Natalia Cybula wraz z zespołem Funkees w koncercie "Linia życia". Wydarzenie odbędzie się 16 maja o godzinie 19.00.
Beata i Tomek zagrali muzyczn± poezję „Bez Nut”
Za spraw± zespołu „Bez Nut” w sobotni wieczór Centrum Idei ku Demokracji było lirycznie, nostalgicznie, ale i refleksyjnie. Duet ¶piewaj±cy Beata Królikiewicz i Tomasz Morozowski oczarowali publiczno¶ć klimatem swoich piosenek. Na ich koncert złożyły się piosenki z tekstami łódzkich poetów Beaty Leszczyńskiej i Jacka Matuszewskiego, a także piotrkowianina Pawła Małolepszego oraz Agnieszki Osieckiej. Koncert „Bez Nut” zakończył piotrkowskie obchody XX Międzynarodowego Dnia Poezji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat