Artykuły do tagu: ¦piew

Justyna Jędrusik w finałowym odcinku
Justyna Jędrusik, instruktorka Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie wyst±pi w finałowym odcinku "Szansy na sukces". Ten emitowany będzie na żywo w najbliższ± niedzielę. Pocz±tek o 15:15.
Patriotyczne pie¶ni rozbrzmiewały w Centrum Idei ku Demokracji
Tradycyjnie w wigilię ¦więta Niepodległo¶ci mieszkańcy Piotrkowa wspólnie ¶piewali pie¶ni patriotyczne.
¦piewaj±ca Fantazja na ludowo
Festiwal Piosenki Przedszkolnej odbywa się we wtorek w Miejskim O¶rodku Kultury w Piotrkowie. W tym roku pod hasłem ¦piewaj±ca Fantazja- edycja ludowa. Od godziny 9.00 w sali widowiskowej trwaj± przesłuchania uczestników. Gala finałowa zaplanowana jest na ¶rodę na godzinę 17.00
¦piewaj±ca Fantazja - edycja ludowa już od niedzieli
W Piotrkowie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Piosenki Przedszkolnej "¦piewaj±ca Fantazja - edycja ludowa". Tym razem do zabawy będ± mogli wł±czyć się zarówno piotrkowianie, ale także i dzieci z powiatu piotrkowskiego. Festiwal rozpocznie się w niedzielę i potrwa trzy dni.
09.08.2019 09:26
Zmarła Maria ¦piewak
Maria ¦piewak, honorowa obywatelka Piotrkowa Trybunalskiego, była ł±czniczka Armii Krajowej, wyróżniona odznaczeniem Sprawiedliwi W¶ród Narodów, zmarła w czwartek 8 sierpnia. Miała 94 lata.
Mack Brandon poprowadzi tegoroczne warsztaty przed Koncertem Chwały
Koncert Chwały już na stałe wpisał w się kalendarz piotrkowskich wydarzeń kulturalnych. Tradycyjnie, występ poprzedzony będzie warsztatami wokalnymi, które w tym roku poprowadzi Mack Brandon, dyrygent jednego z amerykańskich chórów konferencyjnych. Warsztaty odbęd± się od 14 do 16 czerwca, natomiast sam koncert 20 czerwca, pocz±tek o godzinie 18.00 w miejskim amfiteatrze.
Zamiast
Go¶ćmi cyklu „Podwieczorek z gwiazd±” w Centrum Idei Ku Demokracji mieli być 21 maja muzycy z popularnego programu "¦piewaj±ce fortepiany" Czesław Majewski i Janusz Tylman. Niestety ze względu na stan zdrowia jednego z artystów nast±piła zmiana.
Kolejna odsłona
Tym razem na scenie Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie pojawi się Natalia Cybula wraz z zespołem Funkees w koncercie "Linia życia". Wydarzenie odbędzie się 16 maja o godzinie 19.00.
Beata i Tomek zagrali muzyczn± poezję „Bez Nut”
Za spraw± zespołu „Bez Nut” w sobotni wieczór Centrum Idei ku Demokracji było lirycznie, nostalgicznie, ale i refleksyjnie. Duet ¶piewaj±cy Beata Królikiewicz i Tomasz Morozowski oczarowali publiczno¶ć klimatem swoich piosenek. Na ich koncert złożyły się piosenki z tekstami łódzkich poetów Beaty Leszczyńskiej i Jacka Matuszewskiego, a także piotrkowianina Pawła Małolepszego oraz Agnieszki Osieckiej. Koncert „Bez Nut” zakończył piotrkowskie obchody XX Międzynarodowego Dnia Poezji.
Paweł ¦piewak, powiatowy lekarz weterynarii w Piotrkowie Trybunalskim został... porucznikiem
W pi±tek 18 stycznia w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczysto¶ć wręczenia Pawłowi ¦piewakowi aktu mianowania na kolejny stopień wojskowy w korpusie oficerów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat