Artykuły do tagu: Ślubowanie

Ślubowanie pierwszaków w szkołach w gminie Grabica
We wrześniu rozpoczął się nowy rok szkolny, w związku z pandemią zabrakło jednak wspólnego spotkania całej społeczności szkolnej. Nieco więcej szczęścia mieli uczniowie klas pierwszych. Ich powitanie w murach szkolnych było bardziej uroczyste.
Wola Krzysztoporska: Nowa Rada Gminy już pracuje
Nowo wybrani radni gminy Wola Krzysztoporska i wójt Roman Drozdek złożyli ślubowanie podczas pierwszej, inauguracyjnej sesji Rady Gminy, która odbyła się 21 listopada. Poznaliśmy też nazwiska nowego przewodniczącego i wiceprzewodniczącego RG.
Rada Gminy Grabica obradowała po raz pierwszy
Pierwsze spotkanie samorządowców kadencji 2018-2023 w Grabicy przebiegło sprawnie i bez większych niespodzianek. Po ślubowaniu złożonym przez piętnastu radnych wybrano nowego przewodniczącego rady. Zwyciężył Dariusz Kalisiak, czyli dotychczasowy przewodniczący.
Pasowanie przedszkolaków w
Przedszkole Samorządowe nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Daniłowskiego 2 świętowało w piątek z okazji uroczystego pasowania nowych podopiecznych - Nowy rok szkolny w nowej lokalizacji daje nam możliwości rozwoju - cieszy się dyrekcja placówki.
Nowo mianowany komendant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim zapewnia, że jego drzwi zawsze będą otwarte dla innych strażaków i oferuje przejrzysty sposób zarządzania. Młodszy brygadier Mariusz Wojcieszko złożył w czwartkowe południe ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego.
Pierwszaki z SP 11 ślubowały
Ślubowanie klas pierwszych odbyło się w Szkole Podstawowej nr 11 w Piotrkowie. Pierwszaki musiały zdać egzamin – odpowiedzieć na kilka pytań związanych ze szkołą.
Czepkowanie pielęgniarek z Wydziału Zdrowia i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego. Uroczystość, podczas której osoby studiujące pielęgniarstwo otrzymują białe czepki i tym samym symbolicznie dołączają do grona pielęgniarek, odbyła się w piątek po południu w Domu Nauczyciela w Piotrkowie.
Pierwszaki z Bujen ślubowały
W szeregi Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Wincentego Witosa w Bujnach przyjęci zostali nowi uczniowie. Dyrektor szkoły Sławomir Piętakiewicz wraz z młodzieżą przygotował musztrę pokazową, którą poprowadził uczeń klasy III LOP Łukasz Janiszewski.
01.09.2016 14:53
Nauczyciele, rodzice, dziadkowie, dzieci, a wśród nich przede wszystkim pierwszoklasiści, bo to ich święto, zgromadzili się się w amfiteatrze miejskim, by wziąć udział w koncercie "Pierwsza klasa - w krainie szkoły". Piotrkowskie pierwszaki złożyły ponadto wstępne ślubowanie.
Zdali egzamin pierwszaka
Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim obchodziła szczególne święto – uroczyste ślubowanie klas pierwszych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat