Artykuły do tagu: Ślisko

Mieszkańcy Piotrkowa narzekają na stan dróg
Zimowa aura nie odpuszcza, a według synoptyków podobna pogoda będzie się utrzymywać przez najbliższe dni. To oznacza niełatwe warunki na drogach, także miejskich. Zachowajcie czujność, zwłaszcza na obrzeżach Piotrkowa, gdzie miejscami jest naprawdę bardzo ślisko.
Zima zaskoczyła piotrkowskich kierowców?
Powróciła zima. Opady deszczu ze śniegiem już od piątku dają się mieszkańcom Piotrkowa i okolic we znaki. Najciężej odczuwają to jednak kierowcy, którzy na drodze czują się jak na lodowisku.
06.12.2017 12:31
Uwaga, ślisko!
Zimowa aura daje się we znaki nie tylko kierowcom. - Do kogo należy kładka nad torami przy ul. Słowackiego w Piotrkowie? - pytał na antenie Strefy FM w radiowym "Maglu" pan Stanisław.
IMGW ostrzega - będzie jeszcze padać śnieg
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że w województwie łódzkim będzie jeszcze padał śnieg- zwłaszcza w regionie piotrkowskim.
IMGW ostrzega - będzie ślisko!
IMGW - PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega o możliwości wystąpienia marznących opadów deszczu powodujących gołoledź. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska jest spore, wynosi 90%.
Obfite opady śniegu paraliżują okolice.
Od wczoraj, zima ponownie zaatakowała. Okolice szczelnie przykryte świeżym puchem.
Dziś w nocy pierwsze opady śniegu i mróz
Dzisiejszej nocy, spodziewamy się pierwszych zapowiadanych wcześniej opadów śniegu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat