Artykuły do tagu: Łyżwiński

Stanisław Łyżwiński stara się o warunkowe przedterminowe zwolnienie.
Sąd Apelacyjny uchylił wyrok w sprawie Seksafery
Sąd Apelacyjny w Łodzi uchylił wyrok Sądu Okręgowego w Piotrkowie skazujący Andrzeja Leppera na dwa lata i trzy miesiące więzienia w tzw. Seksaferze w Samoobronie.
Dzisiaj Łódzki Sąd Apelacyjny rozpozna odwołanie obrony od wyroku skazującego Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego w sprawie tzw. Seksafery w Samoobronie.
Stanisław Łyżwiński zwolniony przedterminowo
Wczoraj został skazany, a mimo to wyszedł na wolność. Stanisław Łyżwiński, były poseł ziemi piotrkowskiej, zgodnie z prawem mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie. Jego obrońca złożył taki wniosek, a sąd się do niego przychylił.
Piotrków: Lepper i Łyżwiński skazani
Sąd Okręgowy w Piotrkowie wydał wyrok w sprawie tzw. Seksafery w Samoobronie. Andrzej Lepper został skazany na 2 lata i 3 miesiące więzienia. Stanisław Łyżwiński - na 5 lat pozbawienia wolności.
Mowy końcowe mają dziś wygłosić obrońcy oskarżonych w procesie tzw. seksafery w Samoobronie, Stanisława Łyżwińskiego i Andrzeja Leppera.
Pięć lat dla Łyżwińskiego, dwa dla Leppera?
Kończy się proces w sprawie tzw. seksafery w Samoobronie. Dzisiaj strony rozpoczynają wygłaszanie mów końcowych. Rozprawa odbędzie się w piotrkowskim Areszcie Śledczym, gdzie przebywa jeden z oskarżonych, Stanisław Łyżwiński.
Sąd Apelacyjny w Łodzi wyznaczył posiedzenie w sprawie przedłużenia aresztu o kolejne trzy miesiące dla byłego posła Ziemi Piotrkowskiej - Stanisława Łyżwińskiego - oskarżonego w sprawie seksafery w Samoobronie.
Jacek Popecki, były radny Sejmiku Województwa Łódzkiego opuścił dziś piotrkowskie więzienie. Polityk Samoobrony odsiadywał karę 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności. Wyszedł jednak nieco wcześniej, bowiem Sąd Okręgowy w Piotrkowie zgodził się na jego warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania reszty kary.
Odroczona została dzisiejsza rozprawa w sprawie tzw. seksafery. Powodem była niedyspozycja głównego oskarżonego - byłego posła ziemi piotrkowskiej Stanisława Ł.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat