Artykuły do tagu: Łochyńsko

DPS będzie zasilany fotowoltaiką
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku nie od dziś stawia na ekologiczne rozwiązania. Na terenie ośrodka, który od lat opiekuje się osobami z zaburzeniami psychicznymi, wykonano niedawno instalację fotowoltaiczną.
Ozonator  dla DPS w Łochyńsku
Ozonator powietrza trafi do Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku w gminie Rozprza. W piątek w imieniu marszałka województwa i wojewody staroście piotrkowskiemu przekazał go radny sejmiku Paweł Kowalczyk.
Policja zatrzymała trzech pijanych myśliwych [AKTUALIZACJA]
Trzech myśliwych zatrzymała w czwartek wieczorem policja na drodze w Łochyńsku. W samochodzie mężczyźni mieli broń. Kierowca był pijany.
DPS w Łochyńsku świętuje
70 - lecie istnienia obchodzi Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku.
Jeszcze kilka lat temu cieszył się złą sławą, a jego działalność wzbudzała wiele zastrzeżeń. Dziś - sukcesywnie remontowany i modernizowany - należy do najlepiej zorganizowanych, wyposażonych i zarządzanych domów pomocy społecznej w regionie łódzkim. Mowa o DPS-ie w Łochyńsku w powiecie piotrkowskim, w którym przebywają kobiety przewlekle chore psychicznie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat