Artykuły do tagu: Ławki

27.04.2021 11:59
Piękne i praktyczne
Przestrzeń publiczna to jeden z ważniejszych elementów miasta i gminy. To miejsce, do którego chce się przyjść, bo po prostu czujemy się tam dobrze. Mieszkańcy oczekują więc modnego designu, który spełniłby ich wymagania estetyczne i użytkowe. Wpływ na to ma każdy element, od parkowej ławki po najzwyklejszy kosz na śmieci.
Na placu Litewskim jednak pojawiły się ławki
Mimo zapowiedzi urzędników piotrkowskiego magistratu, że po zakończeniu inwestycji na placu Litewskim nie będzie tam ławek, te zostały jednak zamontowane. To efekt protestu mieszkańców i naszej interwencji.
Ławki przy boisku zniszczone
Zdewastowano ławki przy boisku przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. Mieszkańcy skarżą się, że wieczorami dochodzi tam do zakłócania porządku, wulgarnego zachowania, bójek i śmiecenia.
Ławki ze skweru zlikwidowane. Mieszkańcy protestują
Ze skweru przy ul. Armii Krajowej/Górna, będącego własnością spółdzielni mieszkaniowej "Barbórka", zniknęły ławki i kosze na śmieci. - Ławki nie służyły wszystkim mieszkańcom, a jedynie grupie osób spożywających alkohol oraz bezdomnych, którzy na nich spali - tłumaczy Stanisław Pietrucha, prezes zarządu spółdzielni, który wydał taką decyzję.
Muzyczne ławeczki już wróciły na swoje miejsce
Zniknęły na kilka tygodni. Wielu z Was pytało, co się stało z ławeczkami przy Piotrkowskiej Szkole Muzycznej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat