Artykuły do tagu: Łódz

COVID-19. Nie żyje 60-latek z powiatu piotrkowskiego
Biuro Prasowe Wojewody Łódzkiego poinformowało o śmierci 60-letniego pacjenta pochodzącego z powiatu piotrkowskiego, który był zakażony koronawirusem. Mężczyzna miał schorzenia współistniejące. W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 3 nowe zakażenia SARS-CoV-2, a na terenie powiatu piotrkowskiego jedno.
Marta Mysur multimedalistką Mistrzostw Polski
W miniony weekend w Krynicy Zdrój rywalizowało blisko 200 mundurowych z całego kraju. Reprezentantką policji, a także garnizonu łódzkiego była mł.asp. Marta Mysur, która została Mistrzynią Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu w aż trzech formułach.
Znów sporo zakażeń na ziemi piotrkowskiej
W Piotrkowie odnotowano cztery nowe przypadki zakażeń koronawirusem, a w powiecie piotrkowskim dodatni wynik testu otrzymało osiem osób. Łącznie w województwie łódzkim jest 57 kolejnych zakażeń SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejnych 6 osób wyzdrowiało.
55-latek utopił się w stawie
Ciało 55-latka wyłowiono ze stawu w Inowłodzu. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśnia tomaszowska policja pod nadzorem prokuratora.
Niedzielny raport. Są nowe zakażenia SARS-CoV-2 w Piotrkowie i powiecie
W województwie łódzkim jest 86 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podały w niedzielę w południe służby wojewody. Cztery nowe przypadki odnotowano w Piotrkowie Trybunalskim, 5 w powiecie piotrkowskim.
Sobotni raport. Ile nowych zakażeń w Piotrkowie i powiecie?
Aż o 104 nowych przypadkach zakażeń SARS-CoV-2 w Łódzkiem informują w sobotę służby wojewody. Mamy 6 nowych zakażeń w powiecie piotrkowskim i 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Dziewięć nowych przypadków odnotowano w powiecie bełchatowskim, a 31 w Łodzi.
Nadal przybywa zakażeń w Piotrkowie i powiecie
Są nowe zakażenia koronawirusem w regionie. W Piotrkowie odnotowano dwa przypadki, a w powiecie piotrkowskim dodatni wynik testu otrzymało sześć osób. Łącznie w województwie łódzkim jest 78 kolejnych zakażeń SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Pieniądze z budżetu województwa dla organizacji z Piotrkowa i regionu
85 tysięcy złotych trafi do pięciu organizacji pozarządowych z Piotrkowa i regionu na realizacje projektów społeczno-kulturalnych. Urząd Marszałkowski postanowił wesprzeć m.in. stworzenie Muzeum Legionów w Piotrkowie. Wicemarszałek Ziemba podpisał także umowę dotyczące wsparcia gali sportów walki w Wolborzu.
Nowe zakażenia SARS-CoV-2 w Piotrkowie i powiecie
W województwie łódzkim są 84 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Po 5 nowych przypadków odnotowano w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim, po 3 w bełchatowskim, radomszczańskim i opoczyńskim. Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało także o śmierci 74-letniego pacjenta z powiatu bełchatowskiego, który przebywał w szpitalu w Zgierzu.
Przed nami Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie związane z Funduszami Europejskimi w Polsce. Odbywać się będą już po raz siódmy, w tym roku w wersji online. Od 25 do 27 września na stronie dniotwarte.eu będzie można oglądać programy na żywo, wziąć udział w koncertach, warsztatach i konkursach z nagrodami. Na wydarzenie zaprasza marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat