Artykuły do tagu: Łęczno

Uchodźca z Mołdawii ukrywał się w gminie Sulejów
- W miejscowości Łęczno znaleziono w dziwnych okolicznościach uchodźcę. Mężczyzna ukrywał się w piwnicy jednego z domów – taką informację nasza redakcja dostała kilka dni temu. Policja potwierdza. Odnaleziony mężczyzna to obywatel Mołdawii.
Posadź sadzonki z Nadleśnictwem Piotrków
Około 330 sadzonek zostanie posadzonych w naszym regionie. To w ramach akcji #sadziMY, która już w piątek odbędzie się w siedzibie Nadleśnictwa Piotrków (od 7.00 do 15.00) oraz w Leśnej Osadzie Edukacyjnej w Kole (od 7.00 do wyczerpania zapasów).
Czy remont drogi Łęczno - Kłudzice rozwiąże problem?
Czy Łęczno - Kłudzice zostanie wyremontowana i czy odciąży ona ruch na drodze krajowej numer 12? Jej przebudowa jest potrzebna, ale to nie rozwiąże problemu na krajowej dwunastce na odcinku Piotrków - Sulejów - zaznacza burmistrz Wojciech Ostrowski.
Za mało pieniędzy na Łęczno- Kłudzice. Burmistrz Sulejowa odpowiada
W związku z tekstem „Za mało pieniędzy na Łęczno – Kłudzice” i zawartej w nim wypowiedzi Sebastiana Gaika otrzymaliśmy odpowiedź burmistrza Sulejowa Wojciecha Ostrowskiego.
Za mało pieniędzy na Łęczno - Kłudzice?
Problem nadmiernie obciążonej „dwunastki” mogłyby - w niewielkim stopniu, ale jednak - zredukować przebudowy dróg lokalnych. Na przykład odcinka Łęczno - Kłudzice. Ale i tutaj sprawy mają się nie najlepiej. - Na ten odcinek w budżecie gminy Sulejów nie zabezpieczono zbyt wysokiej kwoty - mówił w programie "O tym się mówi" na antenie Strefy FM radny Rady Miasta, Sebastian Gaik.
100-lecie OSP w Łęcznie
4 czerwca w Łęcznie odbędą się uroczystości 100-lecia tamtejszej jednostki OSP. Tego dnia otwarty zostanie także kompleks boisk przy Szkole Podstawowej.
Wypadek policyjnego radiowozu
Dzisiaj ok. godziny 13:30 na drodze wojewódzkiej 742 Przygłów (Włodzimierzów) – Łęczno doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nieznakowanego radiowozu. Samochód dachował i wylądował w przydrożnym rowie.
Na takie Centrum czekali wszyscy mieszkańcy
Centrum Kulturowo-Edukacyjno-Sportowe w Łęcznie zostało oddane do użytku. To kolejna duża inwestycja sfinalizowana w gminie Sulejów.
Przypomnijmy, firma, która wygrała pierwszy przetarg opuściła plac budowy zostawiając niedokończoną drogę. Na wykonawcę zostały nałożone kary.
 Znają historię regionu sulejowskiego
Miejska Biblioteka Publiczna z Filią w Łęcznie zorganizowała konkurs wiedzy o Sulejowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat