Artykuły do tagu: zapasykobiet

Piotrkowskie zapaśniczki też powalczą podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Dwa medale wywalczyły zapaśniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Pucharu Polski Kadetek, który odbył się w miniony weekend w Łukowie. Impreza była jednocześnie eliminacjami do finałów XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w maju. W tej imprezie weźmie udział 8 zawodniczek AKS.
Zapaśniczki AKS zakończyły klubowy sezon...z sukcesami
Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas ostatniego klubowego startu w tym roku walczyły w silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Kobiet - Czarny Bór Open. Piotrkowianki wywalczyły tam dwa srebrne medale, na drugim stopniu podium stanęły Patrycja Wochna i Kinga Jaroniek.
 8 medali młodych zapaśniczek AKS
Bardzo dobrze zaprezentowały się piotrkowskie zawodniczki podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego, zorganizowanego z okazji Narodowego Dnia Niepodległości, który odbył się w miniony weekend w Dzierżoniowie. Piotrkowianki przywiozły stamtąd osiem medali.
Zapaśniczki AKS powalczą o mistrzostwo Polski we własnej hali
Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach odbędą się w sobotę, 4 listopada w piotrkowskiej Hali Relax. Walki eliminacyjne rozpoczną się o godzinie 9.00, a finałowe o 15.30.
Zapasy:  w sobotę mata będzie należeć do kobiet
W najbliższą sobotę w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Kobiet w Zapasach . Na matach w Hali Relax walczyć będzie ponad 100 zawodniczek, wśród nich kadetki, juniorki i młodziczki
Zapaśniczki i zapaśnicy AKS godnie reprezentowali Piotrków
W Drzonkowie zakończyły się finały XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach kobiet, będącej jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorek Młodszych. Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyły tam cztery medale. AKS zajął ostatecznie czwarte miejsce w klasyfikacji klubowej zarówno wśród dziewcząt, jak i wśród chłopców, dwa kolejne krążki dołożyli bowiem kadeci piotrkowskiego klubu.
Piotrkowianki po(d)biły Olsztyn
W miniony weekend w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach Kobiet. Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego zdobyły 6 medali: 3 srebrne i 3 brązowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat