Artykuły do tagu: witoldstepien

Tłumy na finale „Lokomotywą po wiedzę” w Łódzkim Domu Kultury
Przeszło 300 dzieci wzięło udział w wielkim finale drugiej edycji „Lokomotywą po wiedzę” – projektu ekologiczno-artystycznego dla dzieci z województwa łódzkiego, który odbył się w minioną sobotę, 9 czerwca w Łódzkim Domu Kultury. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawował marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień. Projekt został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Lokomotywa Łódzkiego Domu Kultury odwiedziła ASP
Kolejna grupa uczestników wzięła udział w ostatnich warsztatach ubioru i elementów scenograficznych z surowców odzyskanych, zorganizowanych przez Łódzki Dom Kultury w ramach projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”.
W Łódzkim Domu Kultury dzieci i młodzież z województwa łódzkiego ponownie rozpoczęły przygodę z projektem "Lokomotywą po wiedzę". Tegoroczna edycja tego ekologiczno-artystycznego przedsięwzięcia edukacyjnego, obejmującego przeszło 100 spotkań i warsztatów między innymi z zakresu teatru i recyklingu, potrwa do 14 maja bieżącego roku. W uroczystej inauguracji projektu wziął udział marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.
80 mln na termomodernizacje w Łódzkiem
Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, TBS-y, a także samorządy mogą zgłaszać się do Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Alior Banku, po pieniądze na ogrzewanie swoich budynków. Obie instytucje w obecności przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego na czele z Witoldem Stępniem (marszałkiem województwa łódzkiego) podpisały umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na obsługę 80 mln zł.
Forum promocji województwa rozpoczęte
Prawie 300 osób uczestniczy w rozpoczętym w poniedziałek w bełchatowskim Hotelu „Wodnik” Forum Promocji Województwa Łódzkiego. Impreza potrwa do wtorku.
Łódź. Mixer regionalny rozpoczęty
W kilku miejscach w stolicy województwa odbywa się Mixer Regionalny. Są stoiska na Piotrkowskiej, zaplanowano gry i zabawy, konkursy i koncerty. Zapraszamy do Parku Staromiejskiego, Pasażu Schillera i na główną ulicę Łodzi - Piotrkowską.
20.05.2015 08:44
Spacer z marszałkiem
Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego odwiedził wczoraj Piotrków Trybunalski. Wziął udział w konferencji organizowanej w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli a później podziwiał piotrkowskie inwestycje.
Będą kształcić pilotów w Piotrkowie
LOT będzie kształcił pilotów w Piotrkowie. Taką informację przekazał na antenie Radia Strefa FM Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.
Powstaje Opoczno Południe
W Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi odbyło się 10 kolejne spotkanie samorządowców z przedstawicielami przewoźników kolejowych, dotyczące postępu prac przy budowie przystanku kolejowego Opoczno Południe oraz ustalenia rozkładu jazdy z powstającej stacji.
Zarząd Województwa z absolutorium
Radni Sejmiku Samorządowego Województwa Łódzkiego udzielili absolutorium Zarządowi za 2011 rok. Za głosowało 22, przeciw było 10. W obradach czwartkowej sesji uczestniczył minister rolnictwa Marek Sawicki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat