Artykuły do tagu: turniej

Otwarcie letniego sezonu jeździeckiego w Bogusławicach
Przez trzy dni miłośnicy jeździectwa świętowali otwarcie sezonu 2024 w Stadzie Ogierów w Bogusławicach. Zawody ogólnopolskie, regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody przyciągnęły nie tylko fanów hippiki, ale również rodziny z dziećmi, chcącymi spędzić atrakcyjnie czas.
Jeździeckie atrakcje powracają do Bogusławic
Otwarcie letniego sezonu jeździeckiego zbliża się wielkimi korkami. Już w najbliższy weekend (12-14.04) w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się zawody ogólnopolskie, regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
Kamil Majchrzak zakończył afrykańską przygodę na półfinale
Kamil Majchrzak odpadł w półfinale turnieju ATP Challenger 50 w Rwandzie. Tym razem piotrkowski tenisista musiał uznać wyższość Argentyńczyka Marco Trungiellitiego, którego pokonał przed tygodniem.
Wyłonią mistrzów tenisa stołowego
Sportowe emocje zawładną w najbliższy weekend gminą Sulejów. W OSP w Uszczynie zorganizowany zostanie bowiem turniej tenisa stołowego PING-PUK. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach, a organizatorzy zapowiadają dobrą zabawę.
Turniej piłkarski Champions Cup 2024 w Aleksandrowie
W niedzielę 21 stycznia, w hali sportowej w Aleksandrowie odbył się turniej piłkarski Champions Cup 2024.
Zagrali w X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka
Młodzi piłkarze LKS-U Czarnocin zwyciężyli w jubileuszowym X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy przystąpiło 6 ekip z powiatu piotrkowskiego.
Golesze z tytułem mistrza!
IV Noworoczny Turniej w Siatkówkę o Puchar Andrzej Jarosa, burmistrza Wolborza wygrał Klub Sportowy Golesze. Zmaganiom sportowców przyglądali się kibice, a najlepsze drużyny otrzymały m.in. okolicznościowe statuetki.
Młodzi szczypiorniści z cennym awansem
Juniorska drużyna MKS Piotrkowianina z sukcesem powróciła z Białej Podlaskiej, gdzie w miniony weekend walczyła w 1/16 finałów mistrzostw Polski. Szczypiorniści uzyskali awans do kolejnej rundy.
Mateusz Danielak z kolejnym sukcesem
Piotrkowski badmintonista Mateusz Danielak zdobył prestiżowe trofeum. Zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski wziął udział w turnieju Benàtky Masters w Czechach, gdzie nie miał sobie równych. Piotrkowianin wygrał wszystkie spotkania.
Wielkie sukcesy piotrkowskich Jaskółek
Tancerze Akademii Tańca Sportowego ”JASKÓŁKI” z powodzeniem wzięli udział w turniejach organizowanych w Godzianowie oraz Wartkowicach. Piotrkowianie aż 11 razy stawali na podium i przywieźli do domów mnóstwo medali.