Artykuły do tagu: targi

Targi stolarskie w Piotrkowie
Piotrkowscy stolarze w piątek na brak atrakcji nie mogą narzekać. Firma ADS już po raz 13. zorganizowała dla nich spotkanie branżowe, które potrwa do godziny 15.00.
Targi wielobranżowe w Moszczenicy
Łazik marsjański, produkty regionalne, innowacyjne rozwiązania z branży IT, porady ekspertów, rozwiązania dla firm, animacje dla dzieci i występy artystyczne - to wszystko przygotowali organizatorzy II Międzynarodowych Targów branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii oraz pikniku historyczno-naukowego, które odbędą się 9 września w hali sportowej w Moszczenicy.
Kwiaty, sadzonki i zdrowa żywność na kolejnych targach w Bykach
"Pamiętajmy o ogrodach" to XIII już Piotrkowskie Targi Ogrodnicze, które odbyły się na zamku w Bykach. Tradycyjnie pojawiło się na nich ponad 150 wystawców z całej Polski.
Pamiętajmy o ogrodach! W niedzielę targi w Bykach
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na XIII Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. Uroczyste otwarcie imprezy o godz. 11.00 w niedzielę, 29 kwietnia, choć wystawcy będą czekać na gości już od 8 rano.
Piotrkowskie Targi Ślubne 2018
Najmodniejsze w tym sezonie suknie i garnitury, menu weselne, stoiska z biżuterią i ręcznie wykonywanymi zaproszeniami - takie atrakcje czekały na uczestników Piotrkowskich Targów Ślubnych, które odbyły się w niedzielę w ZSP nr 4.
Wirtualna rzeczywistość i łazik marsjański, to tylko niektóre atrakcje targów poświęconych m.in innowacjom.
Targi branży stolarskiej także w Piotrkowie
W czwartek w Radomsku, w piątek w Piotrkowie. Targi branży stolarskiej organizuje firma ADS. 8 września odbywają się one przy ul. Roosevelta 46.
Gmina Moszczenica zaprasza na Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii, które towarzyszyć będą tegorocznym Dożynkom Powiatowym.
Brakuje ludzi do pracy. Co z miejskimi inwestycjami?
2017 jest zdecydowanie rokiem wykonawcy (a nie inwestora). Co to oznacza? Wiele przetargów, które ogłasza magistrat nie zostaje rozstrzygniętych. Wykonawcom trudno znaleźć ludzi do pracy. Poza tym oferty firm są wyższe niż środki zaplanowane w budżecie miasta. O miejskich inwestycjach mówiła w programie O tym się mówi w Strefie FM dyrektor Biura Inwestycji i Remontów.
IV targi modelarstwa kolejowego - video
To będzie weekend pod znakiem makiet kolejowych. Najpiękniejsze i najlepsze makiety oraz modele można oglądać w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie. W naszym mieście trwają właśnie IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat