Artykuły do tagu: studniowka

Poloneza czas zacząć, czyli studniówki 2018
Styczeń to miesiąc należący do maturzystów. Za sto dni czeka ich egzamin dojrzałości, ale teraz królują na parkietach.
Czekali na nią ponad 30 lat
Trwa sezon studniówkowy, niektórzy uczniowie piotrkowskich szkół ten bal mają już za sobą, jeden z nich był jednak szczególny, w sobotę byli uczniowie piotrkowskiego "Chrobrego" wzięli udział w studniówce, której nie pozwolono im zorganizować w 1982 roku.
Studniówka po 34 latach, czyli powrót do przeszłości uczniów „Chrobrego”
Jak mówili tak zrobili. Już wkrótce studniówka byłych uczniów "Chrobrego".
W 1982 roku z powodu wprowadzenia stanu wojennego uczniowie czterech klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim nie wzięli udziału w studniówce. Nie chcieli z niej jednak zrezygnować i po latach postanowili zorganizować zaległy bal studniówkowy.
Organizują studniówkę po 34 latach
W stanie wojennym się nie udało, teraz próbują nadrobić stracony czas. Byli uczniowie "Chrobrego" właśnie przygotowują się do studniówki, której nie pozwolono im zorganizować w 1982 roku.
Najlepsze miejsce na studniówkę
Przez lata tylko w szkołach, ale mniej więcej od roku 2000 - już tylko w lokalach. Gdzie znajduje się najlepsze miejsce na zorganizowane studniówki w naszym regionie?
Za studniówkę płacą tylko uczniowie
Bal studniówkowy to nie tylko szampańska zabawa i niesamowite wspomnienia, ale również ogromne wydatki - głównie dla rodziców. Opłata za samą organizację imprezy to już niemałe pieniądze, a gdzie tu dopiero czarujące makijaże, wyrafinowane fryzury i niezwykłe suknie?
Zbliża się matura. Pora na studniówki
Styczeń to miesiąc, w którym na parkietach całego kraju królują maturzyści. To czas zabawy, po której przyjdzie pora na naukę i przygotowywanie się do matury. W piątek 13 stycznia swoją studniówkę zorganizowali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat