Artykuły do tagu: spoldzielnia

Komu przeszkadza wesołe miasteczko?
Krzyki dzieci, hałas maszyn i głośna muzyka. Taka sytuacja powtarza się co roku, gdy przed jednym z bloków na osiedlu Barbórka rozstawia się wesołe miasteczko. Dla najmłodszych to świetna zabawa. Okazuje się, że niektórym mieszkańcom taka atrakcja przeszkadza.
Mieszkańcy Karusi będą mieć... ciepło
Blisko 1 mln 200 tys. zł ma kosztować termomodernizacja wieżowca przy ul. Piastowskiej w Piotrkowie, zarządzanego przez spółdzielnię Karusia. Prezes planuje zaciągnąć na ten cel kredyt hipoteczny. Na to jednak nie chcą zgodzić się mieszkańcy, dla których wzrost czynszu - konieczny do spłaty kredytu - będzie zbyt dużym obciążeniem.
Ławki ze skweru zlikwidowane. Mieszkańcy protestują
Ze skweru przy ul. Armii Krajowej/Górna, będącego własnością spółdzielni mieszkaniowej "Barbórka", zniknęły ławki i kosze na śmieci. - Ławki nie służyły wszystkim mieszkańcom, a jedynie grupie osób spożywających alkohol oraz bezdomnych, którzy na nich spali - tłumaczy Stanisław Pietrucha, prezes zarządu spółdzielni, który wydał taką decyzję.
Zbiera śmieci w piwnicy. Sąsiedzi mówią dość!
Śpi w piwnicy, choć na IV piętrze bloku przy ul. Batorego ma mieszkanie. Trudno jednak z lokalu korzystać, skoro zawalone jest śmieciami. Gaz i prąd ma odcięte, bo z nich nie korzysta. Teraz zaczął zbierać śmieci w piwnicy. Sąsiedzi mówią, że tam załatwia nawet potrzeby fizjologiczne. Mówią też, że na zbieracza z Batorego nie ma mocnych.
Nie chcą bezdomnych na osiedlach
Bezdomni nocujący na klatkach schodowych, w zsypach czy na dachach bloków - każdej zimy mieszkańcy piotrkowskich osiedli skarżą się na podobne sytuacje.
Nie wpuszczajcie obcych do mieszkań! Spółdzielnia mieszkaniowa ostrzega lokatorów
Uwaga na oszustów podszywających się pod pracowników Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej! Do jednego z mieszkań przy ulicy Norwida we wtorek przyszedł mężczyzna, który chciał wyłudzić pieniądze.
Czy w Piotrkowie mamy problem ze szczurami?
Szczury wielkości ... byków biegają po Starym Mieście. Taką informację przekazał nam jeden ze słuchaczy radia Strefa FM. Czy rzeczywiście w Piotrkowie mamy problem z gryzoniami?
Nowy prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowego prezesa. Rada Nadzorcza w drodze konkursu wyłoniła na to stanowisko Marka Potrzebowskiego.
Będą dzielić Spółdzielnię Słowackiego. Kto chce się pozbyć buntowników?
Trzy wieżowce mają zostać wyłączone ze struktur Spółdzielni Mieszkaniowej im. Słowackiego w Piotrkowie.
Stan licznika spisz sobie sam!
Wielu mieszkańców miasta znalazło w swoim skrzynkach na listy informację, że teraz sami będą spisywać stan licznika gazowego. Mało tego, muszą też podać tę informację pod wskazany numer telefonu. Problem w tym, że liczniki w wielu blokach znajdują się tuż pod sufitem, a chyba nie każdy ma w domu drabinę. Poza tym liczniki często znajdują się w zamkniętych na klucz skrzynkach. To nie koniec niespodzianek, bo okazało się, że tak naprawdę licznik powinien spisać za nas listonosz. Powinien, ale...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat