Artykuły do tagu: snieg

Ostrzegamy przed silnym wiatrem i śnieżycami!
Silny wiatr o średniej prędkości 45 km/h z porywami nawet do 110 km/h. Do tego opady śniegu, nawet zawieje śnieżne. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega! Niebezpieczne zjawiska atmosferyczna mogą występować w czwartek od godz. 16.00 do piątkowego poranka (godz. 8.00).
Święta w regionie nie będą białe
Niestety, wiele wskazuje na to, że w tym roku święta nie będą białe. Prognozy pogody nie pozostawiają złudzeń i nie nastrajają optymizmem - jeśli cokolwiek ma padać, to tylko i wyłącznie słaby deszcz.
Kilkadziesiąt tysięcy gospodarstw bez prądu
Intensywne opady śniegu i silny wiatr spowodowały liczne awarie sieci energetycznych, z którymi zmagają się mieszkańcy m.in. gmin Gorzkowice i Sulejów, a także powiatu radomszczańskiego.
Fatalne warunki jazdy – utrudnienia na DK1 i S8
Padający gęsty śnieg nie ułatwia życia kierowcom. Drogi są mokre i śliskie. Do trzech wypadków doszło we wtorek na „ósemce” i krajowej „jedynce”.
Trasa do narciarstwa biegowego na stadionie Concordii?
Trasa do narciarstwa biegowego w Piotrkowie? Taki pomysł ma Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tor miałby powstać na stadionie miejskim Concordia znajdującym się przy ul. Żwirki 6.
Za nieusunięcie śniegu z chodnika grozi mandat, a nawet grzywna
Przypominamy, że odśnieżanie chodników przylegających do nieruchomości to obowiązek właścicieli posesji. Za jego niedopełnienie możemy otrzymać mandat od strażników miejskich.
12.10.2015 07:47
Mamy pierwszy śnieg
Tradycji stało się zadość – zima zaskoczyła kierowców. Ok. godz. 7.30 w Piotrkowie zaczął padać pierwszy śnieg.
Nie odśnieżysz chodnika, możesz zapłacić grzywnę
Grzywnę nawet do 5 tysięcy złotych mogą zapłacić ci, którzy nie odśnieżą chodnika przyległego do ich posesji.
W Piotrkowie wreszcie biało
Tym razem zima chyba nikogo nie zaskoczyła. W Piotrkowie wreszcie zrobiło się biało. Przypominamy, kto w naszym mieście odpowiada za prowadzenie Akcji Zima i czym dysponuje, by walczyć z żywiołem.
Kiedy spadnie pierwszy śnieg?
Jest coraz chłodniej, ale śnieg nie będzie padał. Do połowy przyszłego tygodnia zdarzać się mogą jedynie opady deszczu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat