Artykuły do tagu: slub

22.09.2018 01:20
Lepiej na kocią łapę?
Coraz rzadziej decydujemy się na zawarcie związku małżeńskiego, a liczba rozwodów stale wzrasta. Prognozy nie są optymistyczne - w najbliższym dziesięcioleciu liczba nowo zawartych małżeństw może się zmniejszyć nawet o 25%. Sprawdziliśmy, czy taka tendencja istnieje również w Piotrkowie.
W Piotrkowie spada liczba małżeństw
W Polsce spada liczba zawieranych małżeństw - wynika z danych GUS. Czy ten trend widoczny jest także w Piotrkowie?
W Piotrkowie nie weźmiemy ślubu kościelnego w plenerze
Ciepłe, słoneczne dni niekiedy sprzyjają oryginalnym pomysłom. Okazuje się, że ciekawą alternatywą dla tradycyjnych ślubów, odbywających się w budynku, mogą być śluby w plenerze. W Piotrkowie wciąż nie jest to jednak popularny trend. Dla osób, które pragną, aby tego sakramentu udzielił im ksiądz, niestety nie ma możliwości wzięcia ślubu poza kościołem. Taka możliwość istnieje jednak w przypadku zawarcia małżeństwa cywilnego.
Dekoracje ślubne – sprawdź, jak wiele mogą detale!
Jedno wnętrze – wiele możliwości designu. Często skrajnych. Tak działają odpowiednio użyte i dobrane dekoracje ślubne. Ta sama sala potrafi być raz bardzo sielska i naturalna, pełna kwiatów polnych i drewnianych ozdób, a kolejnego dnia potrafi zaczarować najpiękniejszymi kryształami, złotem i pałacowym wnętrzem... niemożliwe? Sprawdź, co potrafią właściwie dobrane dekoracje.
Trzy usługi, których nie może zabraknąć na żadnym ślubie i weselu!
Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych zarazem momentów w życiu każdej pary. Nic więc w tym dziwnego, że organizacji tej wyjątkowej uroczystości poświęcamy tak wiele naszej uwagi i energii. O niemały zawrót głowy przyprawia jednak mnogość usług i atrakcji, które mogą uświetnić te wyjątkowe chwile. Jakie są trzy najważniejsze usługi, których nie powinno zabraknąć na żadnym, właściwie zorganizowanym ślubie i weselu?
Skarbówka wzywa... młode małżeństwa
Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim będzie prowadził rozmowy z młodymi małżeństwami. Chodzi o namierzenie nieuczciwych przedsiębiorców, którzy świadczą usługi związane z organizacją wesel i ich oprawą, a nie odprowadzają od swojej działalności podatku. Niewykluczone, że podobną akcję przeprowadzi piotrkowski Urząd Skarbowy, jednak jego pracownicy nie chcieli nam udzielić informacji na ten temat, twierdząc, że są one tajne.
Piotrkowskie Targi Ślubne 2018
Najmodniejsze w tym sezonie suknie i garnitury, menu weselne, stoiska z biżuterią i ręcznie wykonywanymi zaproszeniami - takie atrakcje czekały na uczestników Piotrkowskich Targów Ślubnych, które odbyły się w niedzielę w ZSP nr 4.
Czy w Piotrkowie zawierane są małżeństwa mieszane?
Coraz więcej Polaków bierze ślub z obcokrajowcami. Mężczyźni najczęściej żenią się z Ukrainkami, a kobiety uczuciem, a przede wszystkim zaufaniem, obdarzają Anglików i Niemców. Jak ta sytuacja wygląda w Piotrkowie?
Pasowanie przedszkolaków w
Przedszkole Samorządowe nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Daniłowskiego 2 świętowało w piątek z okazji uroczystego pasowania nowych podopiecznych - Nowy rok szkolny w nowej lokalizacji daje nam możliwości rozwoju - cieszy się dyrekcja placówki.
Nowo mianowany komendant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim zapewnia, że jego drzwi zawsze będą otwarte dla innych strażaków i oferuje przejrzysty sposób zarządzania. Młodszy brygadier Mariusz Wojcieszko złożył w czwartkowe południe ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat