Artykuły do tagu: radiowoz

Czy rozbity radiowóz ufundowali podatnicy?
Mieszkańcy gminy Wolbórz pytają czy rozbity w ubiegłym roku przez policjanta z tamtejszego komisariatu radiowóz, czyli nieoznakowana kia ceed, to ten sam samochód, który funkcjonariusze wolborskiego komisariatu otrzymali od samorządów trzech gmin: Czarnocina, Moszczenicy i właśnie Wolborza.
Nowy radiowóz dla komisariatu policji w Wolborzu
Funkcjonariusze komisariatu policji w Wolborzu otrzymali nowy samochód. Nieoznakowaną kię współfinansowały samorządy trzech gmin: Czarnocina, Moszczenicy i Wolborza.
Pijany kierowca uszkodził radiowóz
26-letni łodzianin kierując samochodem po pijanemu wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Podczas zatrzymania, zachowywał się na tyle agresywnie, że uszkodził elementy wyposażenia policyjnego radiowozu. Mężczyźnie grozi pięć lat więzienia.
Dachował radiowóz – policjant w szpitalu
Radiowóz zderzył się z peugeotem 306 w miejscowości Kolonia Krężna (gm. Wola Krzysztoporska).
Niemiecka księżniczka w piotrkowskiej komendzie
Jest śliczna, szybka, świetnie wyposażona i do tego bardzo dobrze się prowadzi. Nowa oznakowana Insignia trafiła do piotrkowskiej policji.
Pijany kierowca wjechał w radiowóz
Nietrzeźwy kierowca cofnął hyundaiem w nieoznakowany radiowóz policyjny. Prośba sprawcy, by nie wzywać policji nie mogła więc zostać spełniona.
Teraz nikt im nie ucieknie
Piotrkowska policja wzmacnia swoje szeregi. Nie chodzi jednak o zwiększenie liczby funkcjonariuszy, a o zwiększenie floty nie oznakowanych radiowozów.
Słowackiego zablokowana – przy PKO zderzył się bus, autobus i radiowóz
Kierowca emzetki nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w poprzedzającego go busa. Ten z kolei wpadł w poślizg i zderzył się z policyjnym radiowozem, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.
Piotrków: Strażnicy miejscy mają nowego forda
Pojemność silnika - 2200, dwa akumulatory, reflektory ledowe, dwie poduszki powietrzne, do tego kamery z rejestratorami obrazu, dzięki którym będzie można odtworzyć wszystkie interwencje. Straż Miejska w Piotrkowie ma nowego forda transita.
Pojazdy Straży Miejskiej zmieniają barwy
Nie granatowe - jak to jest obecnie w przypadku wozów, którymi poruszają się piotrkowscy funkcjonariusze, ale srebrne będą musiały być wszystkie nowe samochody, które trafią po 1 lipca do komend w całym kraju.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat