Artykuły do tagu: nowotwor

Stan zdrowia Moniki Wojnarowskiej stabilizuje się
Udało się ustabilizować stan zdrowia Moniki Wojnarowskiej z Piotrkowa Trybunalskiego. Pacjentka trafiła do Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim. Do tego aby utrzymać się przy życiu potrzebowała codziennego przetaczania krwi i płytek. Obecnie stan kobiety pozwolił na przewiezienie jej do specjalistycznej placówki w Białymstoku.
Potrzebna pomoc dla Moniki z Piotrkowa
Pilnie potrzebna jest krew oraz wsparcie finansowe dla Moniki Wojnarowskiej z Piotrkowa Trybunalskiego. U kobiety pół roku temu zdiagnozowano nowotwór złośliwy żołądka. Obecnie lekarze w Polsce odmawiają dalszych działań, przez co rodzina stara się o uzyskanie pomocy w Niemczech. Kwota, która potrzebna jest na leczenie za granicą to 300 tys. zł. Apelujemy także o oddawanie krwi dla pani Moniki, można to zrobić w każdym punkcie krwiodawstwa, podając przy tym imię i nazwisko pacjentki oraz informację, że znajduje się w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej przy ulicy Roosevelta 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
Zapobiegaj i działaj z głową
„Zapobiegaj i działaj z głową” to program profilaktyczny dotyczący wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi. Realizowany będzie przez 3 lata na terenie województw: łódzkiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego. Dotyczyć ma osób w wieku 40-65 lat.
Prośba o wsparcie dla 9-latka
Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi Krwinka oraz rodzice proszą o pomoc dla 9-letniego Patryka Wysmyka, który cierpi na zwojaka zarodkowego współczulnego z przerzutami do kości.
18.10.2015 15:53
Żyję pomimo raka!
Nie tylko celebryci wygrywają walkę z rakiem. Chorzy i zwycięzcy są wśród nas. Trudno sobie nawet wyobrazić, co czuje osoba, która słyszy tę diagnozę, a jeszcze trudniej spróbować wczuć się w sytuację chorego w trakcie walki z nią. Swoimi przeżyciami zdecydowali podzielić się z nami Ewa i Marek, mieszkańcy naszego miasta i regionu.
Młodzież chętnie słucha o nowotworach
"Rak - co wiemy, a co powinniśmy wiedzieć?" - na spotkanie pod takim hasłem, NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim zaprosiło młodzież II LO. Licealiści z uwagą wysłuchali dwóch wykładów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat