Artykuły do tagu: mlodziez

15-latka po alkoholu i narkotykach trafiła do szpitala
Do pabianickiego szpitala trafiła 15 latka, która prawdopodobnie aplikując sobie mieszankę alkoholu i dopalaczy (bądź narkotyków). Straciła przytomność. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Potrzebne, ale zaniedbane
Czy osiedlowa liga doczeka się większego zainteresowania? Rezygnacja Tadeusza Janusza, pomysłodawcy i opiekuna rozgrywek Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie, nie doprowadziła do jej upadku. Okazuje się jednak, że obawy związane z jej dalszym rozwojem były słuszne.
Trwa walka z nietrzeźwością na drodze. 13 lipca 2010 roku koło południa, w Zawadowie (gmina Bełchatów), 31-letni mieszkaniec gminy Wola Krzysztoporska kierując renault megane doprowadził do kolizji ze stojącym lublinem.
Piotrkowianin Kamil wicemistrzem Europy
Reprezentacja Polski w składzie Kamil Majchrzak (PKTZ Winner Piotrków Tryb.), Philip Gresk (KS Warszawianka) i Oskar Michałek (STT Fakro Nowy Sącz) dowodzona przez trenera koordynatora PZT Jarosława Krajowskiego Kukiela osiągnęła historyczny dla polskiego tenisa młodzieżowego sukces – drużynowe wicemistrzostwo Europy (2010 Copa Del Sol - 14 & Under Boys).
One bardzo „ryją mózg”
W Piotrkowie są już cztery sklepy z tzw. dopalaczami, a te ostatnie, mimo starań państwa, przez cały czas są środkami legalnie rozprowadzanymi. Skoro są legalne i nieszkodliwe, dlaczego nie sprzedawać ich dzieciakom i gimnazjalistom?
Maraton matematyczny w Piotrkowie po raz piąty
„Bilet autobusowy z Piotrkowa do Łodzi z 20-procentową zniżką uczniowską kosztuje o 5 zł 40 gr drożej, niż ten sam bilet z 50-procentową zniżką studencką. Ile kosztuje bilet bez żadnej zniżki?
Kamil Majchrzak liderem klasyfikacji młodzików PZT
Kamil nie zwalnia tempa. Dobre występy i zdobyte punkty w turniejach międzynarodowych spowodowały, że piotrkowski tenisista Kamil Majchrzak został liderem klasyfikacji młodzików Polskiego Związku Tenisowego. Zawodnik PKTZ Winner zajmuje również bardzo wysoką, 21 pozycję rankingu Tennis Europe U14.
Piotrkowskie graffiti - sztuka czy wandalizm?
Graffiti - od kiedy się pojawiło , wzbudzało kontrowersje. Dla jednych było niezwykłym przejawem swoistej kultury młodzieżowej, dla innych zaś niechlujnym bazgraniem i oszpecaniem murów. Piotrków pod względem ilości graffiti należy co najmniej do średniej województwa łódzkiego. Jak reagują na to mieszkańcy, ci , którzy na co dzień mają styczność z graffiti na swoich osiedlach, ulicach i przy blokach?
16-latek ukradł m.in. biżuterię i telefon komórkowy. W zbyciu towarów pomagali mu starsi koledzy. Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani i teraz odpowiedzą przed sądem.
Sześć złotych medali MMM na szyjach Winnerów
W dniach 30.04 – 02.05 w Pabianicach rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie ziemnym. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików to element współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wliczany przez Polską Federację Sportu Młodzieżowego do ogólnopolskiej klasyfikacji województw, powiatów gmin i klubów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat